Rustik Masalar

Rustik mobilyaları kısaca tanımlayacak olursak köy yaşamından esinlenerek üretilmiş olan mobilyalar diyebiliriz. Bu mobilyalar sadece ahşaptan üretiliyor ve bu ahşaba oldukça doğal bir görünüm kazandırılıyor. Yani desenli mobilyalardan kesinlikle oluşmuyor. Bu mobilyalar daha sade ve daha doğal mobilyalar oluyor. Bu mobilyaları seven ve evini sadece bu mobilyalarla döşeyen birçok insan bulunuyor. Evlerine köy esintisini, ağaçları taşıyan kişiler bu mobilyaların kullanımını da oldukça seviyor. Aynı zamanda doğal yapım oldukları için rustik mobilyaların her zaman daha uzun ömürlü olduğu da söylentiler arasında bulunuyor. Çok da yüksek fiyatlara sahip olmayan bu mobilyalar ülkemizde de yakın zamandan beri yoğun bir şekilde üretilip satışa sunuluyor.

rustik-masa-fiyatları

rustik-masa-modelleri

rustik-mobilya

Rustik mobilyalar arasında tabi masalar da bulunuyor. Bu masalar yemek masaları ya da orta masaları olabiliyor. Yani aklınıza gelen her çeşit masa rustik masa olarak üretilebiliyor. Rustik masa fiyatları ise oldukça farklılık gösteriyor. Bu farklılık öncelikle kullanılan ahşabın kalitesine bağlı olarak değişiyor. Bazı ahşaplar çok daha uzun ömürlü olurken bazıları o kadar kaliteli olmayabiliyor. Rustik mobilyalar da daha çok buna göre fiyatlandırılıyor. Fakat bunun yanında rustik masaların büyüklükleri de önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin orta masaları genelde rustik yemek masalarına göre çok daha yüksek fiyatlarda satılıyor. Yani masaların büyüklüğü arttıkça doğal olarak fiyatları da artış gösteriyor.

rustik-masalar

rustik-mobilyalar

Rustik masalar rustik mobilyalar arasında oldukça mükemmel bir uyum sağladığı gibi bütün mobilyaların rustik mobilya olması da eve ayrı bir dekorasyon havası katıyor. Rustik mobilyalar ve rustik masalar giderek daha çok geliştirilmeye devam ediyor. Bu durum da karşımıza oldukça farklı çeşitte rustik masalar çıkartıyor. Böylece evimize uygun çeşitte olan rustik mobilyayı rahatça seçebiliyoruz. Çok seçenek olmasını tüketiciler her zaman seviyorlar ve uyum yanında farklı fiyat çeşitlerini olması da oldukça olanaklı bir durum yaratıyor. Böylece her aile evine rustik bir masa alabiliyor.

rustik-mobilya-modelleri

rustik-orta-sehpa

Önerilen Makalelerimiz