Lüks Mobilya Aksesuarları

Lüks mobilya aksesuarları tasarımlarında mobilyalarınızı birbirinden farklı, iç dünyanızı zorlayacağınız muhteşem ürünlerle süsleyebilirsiniz.
Berjer dekoratif ürünleriyle mobilyalarınızı ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Berjer koltuklar ile daha özgün ürünleri evinizde, ofisinizde kullanarak farklılığı tadabilirsiniz. Arkası destekli, yan ve kolluklarla düzenlenmiş şekilde, geniş oturma bölümleriyle konforlu bir koltuk olan berjer, daha çok baskın, derin ve ferah özelliği ile belirgindir.

Genellikle 125 * 45 boyutlarında olan benchler 40 – 45 cm yüksekliğinde, yemek masalarında, salonlarda veya yatak odalarında kullanabileceğiniz daha çok dekoratif özelliği ile ön plana çıkan harika tasarımlardır.

Josephine koltuklar lüks mobilya aksesuarlarında önemli bir dekoratif üründür. Tek kısmında başlığı olan Josephine koltuklar ortalama 2 li veya 3 lü koltukların ebatlarındadır. Özellikle otantik renklerin hâkim olduğu Josephine koltuklarda ayrıca bir adet sırt minderi veya yastığı bulunmaktadır. İpek kadifeden seçilebileceği gibi daha farklı kumaşların kullanılabileceği Josephine koltuklarda daha lüks mobilya aksesuarları olması adına, lake veya gürgen ağacından iskelesi yapılabilir. Josephine koltuk, yatak odasında veya salonunuzda ortamınıza zarafet katacaktır.

gorkem-ayna-tirnak

Ekselans Berjer
Ekselans Berjer
Venüs Kalpli Sandalye
Venüs Kalpli Sandalye

klasik-josefin-modelleri

masko-klasik-josefin-fiyatları

benc-tasarimlari-resimleri-modelleri

Önerilen Makalelerimiz