Klasik TV Üniteleri İle Salonlarınızı Şıklaştırın

admin 05 Eylül 2013 5

Klasik TV Sehpası

Evlerin en önemli odası kuşkusuz salonlardır. Salonlar, geleneksel Anadolu kültüründe misafir odası olarak tanımlanmaktadır. Öyle ki, sadece misafir geldiğinde kullanılan odalardandır. Bu açıdan evlerde salon dekorasyonu ayrı bir öneme sahiptir. Salonların baş tacı ise ne koltuk, ne de masadır. Kısacası televizyon salonlarda her türlü dekoratif unsurdan, mobilyadan bile önce yer almaktadır. Özellikle son yıllarda televizyonların dış görünümüne de dikkat edilmesiyle televizyonlar tek başlarına bir mobilya durumuna gelmiştir ve şıklık yarışına sokulmuşlardır.

Ancak televizyonları tamamlayan unsur TV üniteleridir. Bu konuda her evin tarzına göre farklı seçenekler bulmak mümkündür. Geleneksel çizgilerden hoşlanan evinin salonunda bambaşka bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız hemen klasik TV üniteleri ile salonlarınızı şıklaştırın. Çünkü klasik TV üniteleri ince ince işlemeleri ve estetik detaylarıyla öyle şık görünmektedir ki, salonunuzun havasını bir anda değiştirecektir.

Yaşam Üniteleri Fiyatları

Klasik TV ünitelerini tercihinize göre farklı renklerle tasarlanmaktadır. Böylece evinizdeki mobilyalarınızla uyumlu olacak bir renkte karar kılabilirsiniz. Ancak en gözde olanları açık renklilerdir. Beyaz ve yavruağzı modeller trend durumdadır.

Klasik TV üniteleri şık ve estetik görünümlerinin dışında ihtiyaçlarınıza da cevap verir niteliktedir. Bu açıdan klasik TV ünitelerinin çekmecelerini ihtiyacınız doğrultusunda kullanabilirsiniz.

Ebatları açısından da klasik TV üniteleri farklı seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Abartıdan hoşlananlar tüm duvarı baştan aşağı kaplayan tarza sahip olan mobilyayı tercih edebilir. Bu tür mobilyalar devasa boylarının yanında ağır ve ihtişamlı işlemeleriyle göz doldurmaktadır. Daha sade bir tasarım isteyenlerse küçük boyutlu ama ihtişamından ödün vermeyen modellere yönelebilir.

lanpas-klasik-duvar-untesi

Klasik TV Ünitesi Fiyatları

Bazılarında ise geleneksel çizgilerle çağdaş motiflerin uyumlu karması görülmektedir. Bu tür modeller tasarımcının başarılı bir çalışması olarak bir nevi sanat eseri kıvamında salonunuzu şıklaştırabilir. Ancak tercih yaparken salonunuzun şekli, yüksekliği gibi her türlü detayı göz önüne alarak hareket etmelisiniz ki, salonunuzu şık yapayım derken karanlık bir atmosfer oluşturulmasın.

5 Yorum »

 1. elçin yaman 05 Eylül 2013 at 22:29 - Yanıtla

  benim misafir odam mutlaka çok gösterişli olması benim için çok önemlidir gelen misafirlerim evimdeki klasik mobilyaları görmeye geldikleri bir kesin

 2. özlem yilmaz 07 Eylül 2013 at 15:03 - Yanıtla

  çok güzel mobilyalar ben yeni evlenicem ve evime klasik mobilya alıcam rica etsem bu ürünler nerede üretiliyor yardımcı olurmusunuz…?

 3. nisaa 22 Eylül 2013 at 13:03 - Yanıtla

  koltuk takımlarından sonra salonlar için en önemli mobilyalar tv ünitesi. ben de kendi klasik koltuk takımım için , sade bir tv ünitesi satın almıştım. istanbulda yaşıyorsanız, masko’ da istediğiniz kadar çok çeşit bulabilirsiniz

 4. neslihan 24 Eylül 2013 at 13:20 - Yanıtla

  ben ilk resimdekine çok benzer bir tv ünitesi kullanıyorum salonumda, çok şık vee salonumdaki klasik koltuk takımı ile de çok uyumlu, klasik mobilyalarda isteğe göre farklı renk seçenekleri olabiliyor

 5. elvan 25 Eylül 2013 at 16:56 - Yanıtla

  ben modern bir salon takımı kullanıyorum ve hiç güzel tv üniteleri bulamadım koltuklarıma uygun. valla hepsini klasik mobilyalar ile değiştiricem

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya