Klasik Eskitme Yatak Odası Takımları

admin 06 Kasım 2014 0

Günümüzde farklı ve özel tasarım mobilya arayanların en çok tercih ettiği klasik mobilyalar yeni evlenenler veya evini değiştirenler için klasik eskitme yatak odaları ile bir bütündür.

İhtişamlı havası ve zarif tasarımları ile ahşap oymacılığının sanat gibi işlendiği varaklı yatak odaları mekanlarınıza değer katıyor. Dinlenirken ve uyurken konfor, estetik ve rahatlığın ihtişamla buluştuğu klasik yatak oadaları farklı tarzlarda üretilmektedir.

Özgün ve antika olması açısından eskitme tekniğinin kullanıldığı klasik yatak odaları, gardrop, ayna, komidin, şifonyer, karyola, yatak başlığı, yatak ucu berçi gibi ürünler ile kombinlenmiştir. Yatak başlığına özel desenler, pirinç detaylar veya kumaş panolar konmaktadır.

İstenilen ölçülerde ve renklerde üretilen fonksiyonel ve ergonomik eskitme klasik yatak odası takımı, hayal ettiğiniz bir estetiği sunmaktadır. Beyaz ve ceviz renginin tercih edildiği yatak odaları klasik ruhu taşırken sadeliği de sunmaktadır.Dengeli bir kombinasyon ile yatak odasının şıklığı tamamlabilir. Perdeler, avizeler, halılar gibi tamamlayıcı ürünler hep birlikte bir uyumu yakalamaları gerekmektedir.

En göz alıcı yer olan yatak odası,eskitme klasik mobilyalar ile gösterişli ve kaliteli bir konforu sağlamaktadır.

Belinda Yatak Odası

Belinda Yatak Odası

Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı

Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı

Miami Klasik Yatak Odası Takımı

Miami Klasik Yatak Odası Takımı

Milano Yatak Odası Modeli

Milano Yatak Odası Modeli

Prenses Yatak Odası Modeli

Prenses Yatak Odası Modeli

Arda Yatak Odası Modeli

Arda Yatak Odası Modeli

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya