En güzel Mobilya Aksesuar fikirleri

Yüzlerce lira ödeyip evimize aldığımız ürünlerin en tamamlayıcı tarafı kesinlikle mobilya aksesuarları ile olmaktadır. Çok tarz bir mobilya takımına sahip olabilirsiniz ama doğru aksesuar kullanımı ile bunları ayrı bir havaya taşıyabilirsiniz.

Evinde mobilyanın önemi büyük olan insanların bu tür seçimlere her zaman hassasiyet içerisinde yaklaşması gerekmektedir. Çünkü severek aldığınız mobilyalar kendini bu seçimler ile ön plana çıkarmaktadır. Doğru bir aksesuar ile mobilyalarınızı gayet hoş ve büyüleyici bir havaya taşıyabilirsiniz. Modern bir evin içerisinde klasik parçaları koymak her zaman yanlış bir seçimdir yada klasik bir ortamı modern parçalar ile boğmak yanlış aksesuar seçiminden kaynaklanmaktadır.

Sekiz sapkali abajur avize

Mobilya Aksesuar Modelleri

Ürünlerimizin havasını ve tarzını daha iyi yansıtabilmek için kesinlikle önemli olan tek şey mobilya aksesuar modelleri hakkında doğru seçimler yapmaktadır. Almak için almamalıyız daima bizlere bir şey kata bilmesi için tercih etmeliyiz bu modelleri. Kesinlikle doğru seçim bizleri ayrı ve büyüleyici bir havaya sürükleyecektir.

Üretimlerdeki sıklıktan ötürü sene içerisinde birçok model ile karşı karşıya kalmaktayız. Bizlerin mobilyalarını süsleyebilecek birçok seçenek vardır aslında. Mesela çok şık bir sehpa, vazo, abajur gibi birçok seçenek vardır aslında. Sehpa konusunda seçimlerimizi her zaman doğru yapmalıyız. Mesela klasik bir takıma asla renkli ve oval çizgileri olan tarzda ürünler almamalıyız. Klasik modellerimize daima keskin ve koyu tonda sehpalar seçerek onları daha fazla göz alıcı bir hale bürüyebiliriz. Modern ve renkli bir oturma grubuna sahipsiniz mesela burada yapacağınız sehpa seçimleri muhakkak renkli ve canlı olmalı. Yani kırmızı bir oturma grubuna asla koyu bir renk almamalısınız. Koyu renk alırsanız ürünlerinizin yaratacağı koyu ortam sizin sıkılmanızı büyük yönde etkileyecektir.

Vazolar mesela küçük birer ayrıntı gibi dursa da birçoğumuz için aslında tamamen tamamlayıcı bir rol oynamaktadır ürünlerimizin üzerinde. Mobilya aksesuarları konusunda çok önemli bir seçenektir vazolar. Mesela birçok ünlünü evi iç mimarlar tarafından dizayn edilmiştir ve vazo olmadan asla bir kombin oluşturulmamaktadır.  Abajurlarımızı ise genelde yatak odalarımızda tercih etmekten kaçınmıyoruz. Gelişen ürün seçenekleri ile oturma gruplarımıza köşeli ve ayaklı abajurlar tercih edebiliriz.

Onkollu klasik avize

Mobilya Aksesuar Fiyatları

Sürekliliği olan mobilya aksesuar modelleri birçok fiyatlandırma seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Sehpaların birden fazla çeşitliliği olduğu için ürünler genelde 400 TL’den başlıyor ve 6000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Vazolarda ise bu durum içerisindeki ürünün özelliğine göre değişmektedir. Genel fiyat bazında ise ortalama 400 TL ila 6000 TL arasında satılmaktadır. Abajur tercih edenlerin ise 200 TL ile 3000 TL arasında bir ödeme gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Seyhan sohbet takimi modeli

Önerilen Makalelerimiz