En Bilinen Mobilya Markaları

En bilinen mobilya markaları aslında en seri üreten ya da en çok mobilya yapan firmalar değildir, en güzel ve özel mobilyaları üreten markalarıdır. Zaten bu yüzden marka olmuşlar zaten bu yüzden insanların sevgisini kazanmışlardır.

Tecrübenin ve aşkın birleşmesi ile üretebilirsiniz ancak. Eğer bir işi sevmiyorsanız asla ve asla o iş hakkında fikir üretemezsiniz. Bunun bilincinde olan Asortie, en bilinen mobilya markaları arasına girme hikayesini de böyle anlatıyor.

47 Yıllık Heyecan..

Yarım asra yakın tecrübe ve hep ilk günkü gibi devam eden heyecan Asortie başarısının mimaridir. Her gün işe başlarken her şeyi mükemmel yapmak için eli ayağına dolaşan yeni ustaların heyecanı, modern hayatın açlığını doyurarak Asortie ve onun markası Marjinal’i oluşturdu. Konsept olarak seçilen klasik akım, modernize edilerek bozulmadı. Klasik akımın başlı başına bir kült olduğu kabul edildi ve bu akımla oynanmadı.

Akasya Yatak Odası
Akasya Yatak Odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
Miami Klasik Yatak Odası
Miami Klasik Yatak Odası
Elif Klasik Yemek Odası Takımı
Elif Klasik Yemek Odası Takımı

Asma tavanlardan tutun da döşemelerdeki oyuntulara kadar orijinal çizginin korunması ve bunun için sarf edilen emek, insanların bu firmayı daha çabuk fark etmelerini sağladı. Asortie, parlayan yıldızına alın terini de ekleyerek büyümeye başladı.

En bilinen mobilya markalarının aksine kendisine bir konsept belirleyerek her telden çalmadı. Kendi yolunda devam ederek uzman olduğu işte çalıştı ve elbette daha da iyi oldu; uzmanlaştı.

Ukrayna’da 47 yıllık heyecan pekişti ve sadece Ukrayna’ya hizmet vermek üzere Asortie mobilyaya bağlı Marjinal markası oluşturuldu.

Savaşın tam ortasındaki kültür..

Savaşın tam ortasında bir kültür meşalesi yaktı Asortie ve Ukrayna’da Marjinal markasını kurdu. Marjinal, her bakımdan Asortie mobilyaya bağlı ama sadece bu bölgede varlığını sürdüren bir firma olarak kuruldu.

Firma, kültür yönü ağır basan mobilyaları ile savaş ortasında bile dikkat çekerek Batı dünyasında parlayan bir yıldıza dönüştü. Hala, çizgisini hiç bozmadan bu bölgeye hizmet veriyor vermeye de devam edecek.

Asortie ve Marjinal tek gövdeden ayrılan iki ana dal gibi ayrı istikamette ama aynı amaçla ilerleyerek en bilinen mobilya markalarında zirveyi sarsmaya devam ediyor. Siz de bu firmanın ürünlerine bakmak isterseniz www.asortie.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önerilen Makalelerimiz