KLASİK TV ÜNİTESİ MODELLERİ

LCD televizyonlar yaygın olarak kullanılmaya başlandığında dekoratif bir ürün ortaya çıktı TV ünitesi. Klasik mobilya üreticileri de bu modaya uyarak lüks mobilya ruhuna uygun şık TV üniteleri dizayn edip üretime geçtiler. Klasik TV ünitesi ile Şık bir tasarımın sahibi oluyor ayrıca fonksiyonel ve ergonomik özellikleri ile evinizde size oldukça kolaylık sağlayacak ürünlere ulaşıyorsunuz. Özellikle 2013 TV ünitesi modellerine göz atarak aralarından size olanı mutlaka bulabilirsiniz.

Klasik TV ünitesi modelleri arasındaki raflı modellere dekorasyonunuza uygun aksesuarlar ile hareket katabilirsiniz. Klasik bir duruşu bozmaması için DVD gibi eşyaları saklamak için daha çok çekmeceleri tercih etmeliyiz. Gümüş şamdanlar biblolar gibi aksesuarlarla eşsiz bir görünüm yakalayabiliriz. Yine lüks görünümü zedelememek için TV etrafını lüks varaklı çerçevelerle lüks bir havaya sokabilir dekorasyonunda farklılık arayanlara güzel bir alternatif olabilir.

Klasik TV üniteleri ile birlikte lüks tarzda oturma takımları veya lüks köşe takımlarını da kullanabiliriz. Televizyonumuza ve yerimize uygun ölçülerde TV ünitesi bulamaya biliriz böle durumlarda özel üretim yapan lüks mobilya firmalarından özel siparişle yaptırarak istediğimiz boyutlarda lüks TV ünitesine sahip olabiliriz. Evimize ve zevkimize uygun renklerde üretim imkanı sunan firmaları tercih edebiliriz.

Klasik TV sehpası; mekanı dar olanlar için düşünülmüş. Televizyon duvara monte edilerek kullanılan bu sehpalarda alternatiflerimizden. Televizyonlarımızı lüks TV sehpası rengi ve modelinde yaptırdığımız çerçeveler içine aldırarak dekorasyonumuzda bütünlüğü sağlayabiliriz. İki tarafında lambaderlere yer verebiliriz. Modern mobilyadan hoşlananlar içinde farklı bir seçenek olmaya aday sehpalar modern mobilyayla birlikte kullanılarak farklı kombinasyonlar elde edilebilir.