BEBEK ODASI FİYATLARI

Bebek odası fiyatları söz konusu olduğunda çok geniş bir aralık çıkıyor karşımıza. Bu duruma marka, mobilyaların ham maddesi, kaç parçaya sahip olup olmadığı gibi bir çok faktör etki ediyor. Ancak en önemli belirleyici faktör tabii ki marka. Küçük çaptaki üreticilerde çok uygun fiyatlara bebek odası takımları bulabilirsiniz. Fiyatların taban olarak 800 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Bu fiyat oldukça uygun bir fiyat ve piyasada nadiren karşılaşılır bir düzeyde.

Düşük fiyatlı bir bebek odası fiyatı uygun ya da markası bilinir olmadığı için kötü olacağı anlamını taşımıyor elbette. Pekala uygun fiyatlı bebek odalarında da gayet şık ve kullanışlı alternatifler çıkabilir karşımıza. Ancak bunun için ciddi bir araştırma yapmak gerek. Markalı ürünlerden satın aldığınız taktirde birçok tespit ve güvence zaten markanın sahip olduğu belgelerde belli oluyor. Ancak küçük ölçekli üreticilerin güvenilirliği biraz daha sıkıntılı olabilir. Bebek odası fiyatları ve ürünlerin durumu hakkında bir araştırma ve kıyaslama yapılarak alışveriş yapılmalı.

Bebek odası fiyatlarında ortalama fiyat 1500 TL civarında oluyor. Yani genel olarak bebek odalarının fiyatları 1000 TL ile 2000 TL arasında değişiyor. Ortalama değerlere sahip bir bebek odasını bu fiyat aralığında rahatlıkla bulabilirsiniz. Bir de maddi durumu çok daha iyi durumda olan ebeveynlere hitap eden yüksek gruptaki bebek odaları var. Bunlarda fiyatlar çok daha yüksek seviyelere kadar çıkabiliyor.

Bazı müşteriler için sahip oldukları mobilyanın bir başka evde daha olması onlar için nahoş bir durum oluşturuyor. Böyle müşteriler için özel tasarım mobilyalar da üreten kişiler ve atölyeler mevcut. Özel tasarım olan bu ürünlerin fiyatları da haliyle normal fiyatların oldukça üzerinde değerlere sahip. Niceliklerden bahsetmek gerekirse 30 bin ya da 40 bin TL gibi fiyatlara kadar mal olması söz konusu olabiliyor. Tamamen ailenin ekonomik düzeyine bağlı olarak her seviye için bebek odası fiyatları ile karşılaşmak mümkün.

Önerilen Makalelerimiz