Baba Koltuğu

admin 25 Ekim 2013 5

Baba koltuğu genellikle aile reisi olarak bilinen babaların TV izlerken oturdukları koltuk olarak ifade edilebilir. Söz konusu koltuklar aynı zamanda TV koltuğu olarak da tanımlanabilir. Tek kişilik bir koltukta keyifle TV izlemek pek çok kişinin hoşuna gider. Özellikle babalar yorgun geçen bir iş gününün ardından eve geldiklerinde oturdukları koltuktan rahatlıkla TV izleme keyfini yaşamak istemektedir.

Baba koltuğu modelleri değerlendirildiğinde pek çok farklı modelde koltuğun tasarlandığı görülecektir. Deri koltuklar eski dönemlerde olduğu gibi şimdiki zamanlarda da çok kullanılan koltuk modelleri arasındadır. Bunun yanında kadife koltuklar da pek çok kişinin kullanmak istediği tarzda koltuklardır. Emitasyon deri koltuklar deri olanlara göre daha uygun fiyatlıdır ancak daha az dayanıklı olduğu söylenebilir. Baba koltuğu satın alındığında söz konusu eşyanın aynı zamanda çevresinde bulunan aksesuarlarla da uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekecektir. Bu sayede mekanınızda bulunan koltuğun daha şık ve uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Baba koltuğu modelleri arasından seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey koltuğun tasarımı olmalıdır. Genellikle sizin çok fazla rahat edeceğiniz şekilde tasarlanan koltuklar son derece yumuşak hatlıdır. Bunun yanında bir, iki ya da üç yastığı bulunan arkaya yaslanan baba koltuğu modelleri de vardır. Renk konusunda tercihiniz kırmızı, siyah, sarı, yeşil gibi pek çok farklı renklerde yana olabilir. Bunların yanında beyaz renk de pek çok kişinin tercih ettiği renklerden biridir. Önemli olan mobilya tasarımını düşünürken aynı zamanda mekân tasarımı konusunda da fikir sahibi olan bir firma ile çalışmaktır.

Firmamız yıllardır mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak hem mobilya hem de mekan tasarımı konusunda son derece iddialıdır. Baba koltuğu modelleri kesinlikle hem şık hem de modern tasarımları yansıtmaktadır. Koltuk seçimi konusunda önemli olan sadece şıklığın ve konforun değil aynı zamanda sağlamlık ve kalitenin de düşünülmesidir. Böylelikle koltuk daha uzun süreli kullanılacaktır.

5 Yorum »

 1. müzeyyen 27 Ekim 2013 at 00:44 - Yanıtla

  baba koltuğunda televizyon seyretmek de bir başka olurdu 🙂

 2. fikriye 28 Ekim 2013 at 10:31 - Yanıtla

  bazı baba koltuğu modelleri tek satılmıyor da oturma grubu modellerine uygun olarak çok güzel kombine edilebiliyor.

 3. nesli 29 Ekim 2013 at 10:21 - Yanıtla

  baba koltuğu modelleri gerçekten çok rahat oluyor. benim babam tv seyrederken hep baba koltuğunda uyuyakalırdı 🙂

 4. emine 30 Ekim 2013 at 10:41 - Yanıtla

  baba koltuğu genelde deri yapılıyor hatta masaj yapanları bile var çok güzel.

 5. Aylin Akçil 10 Kasım 2013 at 13:06 - Yanıtla

  Babama masaj yapan bir koltuk almak istiyorum. Ama çok pahalı

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya