Asil Ve Sade Ev Konsepti

Çok farklı ama diğerlerinden bir o kadar sade ve gösterişsiz bir dekorasyon yapmak mı istiyorsunuz ?

O zaman yaşam alanlarınızda yer vereceğiniz tasarımlarda daha sade ve yalın tasarımların yanında işlevsel olan mobilyaları da tercih etmelisiniz. Bu şekilde hem basit hem de daha asil bir dekoru evlerinize getirebilirsiniz. Büyüleyici görselliğin lüks ve ergonomik olan mobilyalarla birleştiği dekorasyonlarda fark yaratmanız mümkündür. Yaşam alanlarınızı kullanacağınız mobilyalar ile çok daha farklı kılabilirsiniz. Evlerinizin sadece içinde değil dışında da yapacağınız dekorasyonlarda daha etkili sonuçlar almak istiyorsanız mutlaka daha az yer tutan ve fonksiyonel tasarımlara yer vermelisiniz.

vento klasik kanepe modeli

Evlerinizin dış cephesinde dış cephe kaplamalarını kullanarak hem yalıtımı sağlarsınız hem de etkileyici bir görsellik ortaya koyabilirsiniz. Geometrik olan tasarımlar evlerinizin dış cephesini çok daha etkileyici bir yapıya kavuşturacaktır. Yuvarlak ya da köşeli olan dış cephe tasarımlarının kullanılması dekorlarınızın çok daha dinamik görünmesine neden olacaktır. Farklı renklerle birleştireceğiniz bu tasarımlar ile dekorlarınızda bütünlük ortaya koyabilmeniz mümkündür. Evlerinizin dış cephesini dış cephe kaplamaları ile bambaşka bir havaya büründürebilirsiniz.

Antrelerizin dekoruyla görenleri şaşkına çevirebilirsiniz.

Evlerinizin en önemli bölümü olan antreleriniz de yer vereceğiniz tasarımlarla yaşam alanlarınızı çok daha gösterişli bir dekorasyona kavuşturabilirsiniz. Antrenizde ahşap olan tasarımlar ile daha farklı ambiyanslar oluşturabilirsiniz. Örneğin; sürgülü portmanto ve ayakkabılık modelleri ile antrelerinizi çok daha mükemmel bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Oturma odalarında fark yaratabilirsiniz.

Oturma odalarınızda kullanacağınız tasarımlarda yalın, sade ama zarif dekorlara kavuşabilirsiniz. Özellikle koltuk takımlarında mümkün olduğunca rahat ve kullanışlı olanları denemenizde fayda vardır. Modern koltuk takımları bu açıdan bakarsanız işlerinizi kolaylaştırabilir. Modern mobilya tasarımları ile kalabalıktan arındırılmış bir dekorasyona kavuşabilirsiniz. Beyaz ve parlak olan koltuk takımları ile inanılmaz derecede güzel bir atmosfer elde edebilirsiniz. Açılıp kapanabilme özelliklerine sahip olan bu tasarımlar ile dekorasyonlarınızı daha da çekici bir boyuta taşıyabileceksiniz.

olimpos klasik koltuk takimi

Açık mutfak stilleri ile yaşam alanlarınızı paha biçilmez kılabilirsiniz.

Açık mutfak tasarımları her açıdan yaşama alanlarınızı daha elverişli bir noktaya taşıyacaktır. Bu tasarımlarda beyaz renkli ve ahşap olanları tercih ederek mutfaklarınızı daha rahat ve ferah bir dekorasyona kavuşturabilirsiniz. Bu tarzdaki mutfaklar sayesinde yemeklerinizi aynı yerde yiyebilecek ve yapabileceksiniz. Bu tasarımlar oldukça hoş dekorasyonların ortay çıkmasına öncülük edecektir.

Yatak odalarınızın kalitesi ile konforu daha iyi hissedeceksiniz.

Yatak odalarınızda kullanacağınız yatak modelleri ile daha etkili kılabileceksiniz. Yatak odanızda yer vereceğiniz yatak modellerinde öncelikle yüksek kalitede ve ergonomide yatak modeli tercih etmelisiniz. Yatak başlıklı ve ahşap tasarımları kullanarak çok daha mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

klasik koltuk takimi varakli koltuk havin

Yatak odası takımlarında kullanacağınız bazalı modellerde eşyalarınızı depolamanız ve sağlıklı uyku uyumanız bakımından avantaj sağlayacaktır. Huzurlu ve dinlendirici etkiye sahip olan renkleri kullanarak yatak odanızın ambiyansına olumlu bir katkı yapabilirsiniz.

Önerilen Makalelerimiz