3 Kapılı Gardırop Modelleri

Kıyafetlerimizi sakladığımız, yatak odalarının vazgeçilmezi 3 kapılı gardırop modellerinin ürün çeşitliliği yanı sıra, değişik kapı sistemlerinin de kullanılmasıyla da farklılığı evlere taşımaktadır. Odalarda estetiği sağlayan bu gardıropların çeşitli fonksiyonlarının olması, odaların düzenini sağlaması konusunda oldukça önemli olmaktadır.

Değişik çekmece ve raf tasarımları bu gardıropları daha kullanışlı hale getirmektedir. Tercihe göre renk ve modelde ürün seçenekleriyle yatak odalarını ve genç odalarını süsleyen kıyafetlerimizi düzenleyip koruyan bu ürünler, odalara gereken şıklığı da sunmaktadır. Kullanılan malzeme ve üzerine uygulanan değişik işlemelerle odaların havasını değiştiren bu 3 kapılı gardırop çeşitleri, mağazalarda yatak, komedin şifonyer gibi ürünlerle takım halinde ve yahut isteğe göre tek parça halinde bulunabilmektedir.

Bunlarla birlikte, yatak odalarımızdaki şıklığın ve güzelliğin göstergesi olan 3 kapılı gardırop modelleri odalarımızdaki bütünlüğü sağlamak adına önemli bir yer tutmaktadır.

3-kapili-gardrop-modelleri

3-kapili-gardrop-modelleri-ankara-masko-modoko

Önerilen Makalelerimiz