2022 Ayakkabılık Modelleri

2022 ayakkabılık modelleri ahşap ve metal tasarımlarıyla hayli dikkat çekmektedir. Çok amaçlı, Raflı, Bölmeli kapaklı, Sürgülü, dikey metal ayakkabılık, Kulplu ayakkabılık modelleri özellikle bu sene çok ön plana çıkan modeller olarak yer almaktadır.

ayakkabılık-modelleri-ankara

Bu ayakkabılık modelleri ile ayakkabılarınızı istediğiniz şekilde ayakkabı dolabına yerleştirebilmeniz mümkündür. Ayakkabılık tasarımları hem dekoratif anlamda hem de görünümleriyle evlerinize şıklık kazandıracaktır.

Ayakkabılıklar 2022 yılında daha kullanışlı ve fonksiyonel olarak dikkat çekmektedir. Geniş dolapları ile ayakkabılarınızı sığdırabileceğiniz bu şık mobilya ürünleri özellikle ahşap yapımlarıyla daha çok ilgi çekecek.

ayakkabılık-modelleri-ve-fiyatları-ankara

Ayakkabılıkların hayatınızdaki yeri son bir kaç yılda önemli hale gelmiştir. Siz de fazla ayakkabı meraklısı birisi iseniz ya da bir sürü ayakkabınız olup da koyacak yer bulamıyorsanız, o zaman bu ayakkabılıklar sizin için biçilmiş kaftan olabilir.

2022 -Ayakkabılık-Modelleri

Ayakkabılıklarda çekmeceli modellerin işlevsellik ve fonksiyonellik yönüne bayılacaksınız. Çekmecelerine ayakkabı ile ilgili aksesuarlarınızı rahatlıkla koyabilmenize imkan tanıyor. Birden fazla rafı bulunan bu ayakkabılıkları çok amaçlı olarak kullanmanız mümkündür.

ayakkabilik-modelleri

Ayakkabılık modellerinden söz edersek 2022 yılında sizi bekleyen yenilikler ve özelliklere bakmanızı tavsiye ederiz.

Bölmeli ayakkabılık modelleri: bu ayakkabılık modeli tamamen ahşaptan yapılmıştır. Birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. Alışılagelmiş ayakkabılık modellerinden çok farklı bri görünüş ve estetiğe sahiptir. Estetik görünüşlü hareketli raf sayesinde en uzun çizmeleri ve botları kolayca ayakkabılığınıza yerleştirebilirsiniz.

2022 -Ayakkabılık-Modelleri-ve-Ayakkabılık-Fiyatları-7Ayakkabı dolabı olarak kullanabileceğiniz gibi evinizin farklı bölümlerinde de erzak dolabı gibi farklı kullanım amaçlı olarak da düşünülebilir. Sade, şık ve estetik görünümü ile ayakkabı dolabına sahip olduğunuz bile belli olmayacak. Antreleriniz bu ayakkabılık modeli ile daha düzenli ve temiz duracak. Diğer mobilyalarınızla kolayca kombine edebilirsiniz.

Raflı ayakkabılık modelleri: en belirgin özelliği düzenleyici işlevi tam olarak yapabilmesidir. Raflı ayakkabılık modelleri sade ve raflı her yeri dolap gibi kapalı olmayan çok alternatifli bir ayakkabılık modelidir.

images (37)

Bu modelle kullanabileceğiniz ayakkabıyı bulmakta zorlanmayacağınız kesin. Ayakkabılarınızı rafların katlarına istediğiniz gibi dizebilirsiniz. 10 kata kadar bu rafları yükseltebilirsiniz. Böylece pek çok ayakkabınızı bu ayakkabılık modeline koyabilirsiniz.

images (35)

Sürgülü ayakkabılık modeli: bu ayakkabılık modeli gerek tasarımı ve gerekse de kullanılışlı olması ile beğeninizi kazanacaktır. Sürgülü olan bu model ayakkabılarınızın dışarıdan görünmesini önlediği gibi kötü bir görünümünde önüne geçmiş olacaktır.

images (34)

Ayakkabılarınızı koyabileceğiniz birden çok dolap gözü bulunan bu ayakkabılıklar özellikle son yıllarda evlerinizin değişmeyen mobilya ürünlerindendir. Sürgülü modele sahip olması, sizin için bir avantaj olacaktır. Böylece sürekli açıp kapamanıza imkan tanıyacaktır.Bu ayakkabılık modelleri kaliteli bir kullanım sunmaktadır.

images (29)Kulplu ayakkabılık modelleri : Kulplu ayakkabılık modeli ile şıklığı evinize getireceksiniz. Estetik ve modern çizgileriyle evleriniz için muhteşem bir çözüm. Ayakkabılık tasarımının kulplarında ahşap kullanılarak bir bütünlük yaratılmaya çalışılmıştır.

Yeni nesil için güzel bir ürün tasarımı olan bu model sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Yepyeni bir tasarım olan kulplu ayakkabılık modelleri evlerinizin antre bölümünde düşünebileceğiniz mobilyalar arasında yer almaktadır. Kulplu modellerde ahşap tasrımların kombinasyonu gerçekten muazzam görünüme sahip.

images (36)

Dikey metal ayakkabılık modelleri: Dikey metal ayakkabılık modelleri ile artık evinizin giriş bölümü daha temiz ve düzenli görünecek. 4 göze sahip bu metal ayakkabılıklar kolay monte edilebilir ve merkezi açılımlıdır. Kapaklar mıknatıs tutuculu olup kendiliğinden açılıp kapanabilir. Kaliteli metal aksanı ile uzun ömürlü kullanıma imkan tanıyabilir.

images (31)

2016 yılının ayakkabılık modellerine göz atmanızı mutlaka tavsiye ederiz. Her evde bulunana ayakkabıların daha derli toplu durmasını hem görsel hem de pratikte sağlayacak olan bu ayakkabılık modelleri ile hayatınızdaki fazlalıklara düzen getirmeniz mümkün olacaktır.

Önerilen Makalelerimiz