Mobilya Markalarının Kapmanyaları Rekabeti Arttırıyor.

admin 07 Eylül 2013 11

Evinizi baştan aşağı değiştirmek istiyorsanız mutlaka kampanyaları takip ediyor olmalısınız. Çeşitli mobilyaların bir arada alımı için yapılan kampanyalar, alıcıların cebini rahatlatırken, firmaların da satış boyutunu yüksek oranda etkiliyor.Farklı ürünleri farklı yerlerden almak, bilindiği üzere geniş maliyetli ve yorucu bir uygulama. Sadece maliyeti değil mobilyaların taşınma kısmı da size stresli bir süreç yaşatabilir. Beğendiğiniz ürünler konsept ürünlerse eğer alımınız da daha az maliyete gelecek, kampanyalardan yararlanma olasılığını yükselecektir. Farklı mobilya tarzlarının birleştirilmiş tamamlayıcı ürünlerle beraber satıldığını görmüşsünüzdür. Bahsedilen ürünlerden sadece bir tanesini almak, hepsini aldığınızda oluşacak maliyete oranla size daha yüklü gelecektir. Toplu alımlar pazarlık gücünüzü yükselteceği gibi kampanyaya dahil ürünleri tercih etmeniz bütçenizi sarsmadan alışveriş yapmanıza yardımcı olacaktır.

Firmalar belirli dönemlerde reklam yapmak yerine maliyetine satışlarla kampanyalar düzenliyor. Bunun hem alıcı için hem de reklamını yapmak isteyen firma için avantajı oldukça fazla. Kişilerin yapması gereken ise dekorasyon hakkında firmaların yaptıkları kampanyalardan haberdar olmak, takip etmek ve uygun zamanda mobilya alımı yapmak. Kampanyalı ürünler sanıldığının aksine özellikle son zamanlarda kalitesi yüksek ürünler oluyor. Bunun sebebi de reklamının yapılmasını isteyen firmanın kullanıcılar üzerinde olumlu etki bırakmak istemesi ve ürünün iyi tanıtımının yapılması.

Kişilerin alım gücüne bağlı olarak yapacakları alışverişlerde ürünlerin fiyatlarının neredeyse yarı yarıya düştüğü zamanlar mobilyaya yoğun bir talep görülüyor. Bu durumdan yararlanan firmalar ise talebi karşılarken yeniden fiyatları yükseltmeye gidiyorlar. Görüldüğü gibi önemli olan doğru zamanda mobilya almak. Planlı alışverişle ve gözlemci olmakla alacağınız ürünün fiyatının düştüğü zamanı yakalamanız mümkün. Firmalar dekorasyon kampanyalarını genelde tamamlayıcı ürünleri kullanarak yapıyorlar. Koltuk takımının yanında verilen tv ünitesi buna güzel bir örnek. Normalde vereceğiniz ücreti ödememiş ve istediğiniz ürüne kavuşmuş oluyorsunuz. Kampanya dönemlerinin takibi ve belirlediğiniz bütçenin alım gücüne göre mobilyaları beğenmek ve almak size kalmış.

11 Yorum »

 1. Ali Rıza 08 Eylül 2013 at 14:56 - Yanıtla

  Televizyon reklamlarında bile her 3-4 reklamdan biri mobilya firmalarının kampanyaları ile ilgili.

 2. Güzin Ferda 14 Eylül 2013 at 10:14 - Yanıtla

  Mobilya markaları bahar gelince ve dekorasyon dönemi açıldığında kampanyalar yapıyorlar. Her kampanya birbirinden farklı modelleri daha uygun fiyata bulmanıza imkan veriyor.

 3. Yusuf Girgin 15 Eylül 2013 at 16:33 - Yanıtla

  Mobilya firmalarının yaptığı kapanya kredi kartına taksit dışında birşey değil. Mobilya fiyatları yine aynı aslında. Firmalar sadece birkaç dil oyunu ile aynı fiyata satış yapmış oluyorlar

 4. emel 17 Eylül 2013 at 18:11 - Yanıtla

  artık bütün mobilya firmaları kredi kartına taksit imkanları da sunuyorlar nakit alınca daha iyi indirim yapıyorlar nakitte kredi kartı olunca indirim ve pazarlık payımız olmuyor arkadaşlar

 5. ayça saraydın 18 Eylül 2013 at 15:10 - Yanıtla

  kredi kartı benim tercihim hiç değil kredi kartıla alana kadar gidib nakit alırım da iyi çünki nakitte bayabi mobilyacılar iskonto yapıyorlar

 6. asya_86 22 Eylül 2013 at 12:55 - Yanıtla

  sonuçta mobilya satın almak pahalı ve belirli bir bütçe gerektiren bir iş, kredi kartına taksit olanağı sunan kampanyalar nakit ödeyemeyenler için iyi bi fırsat aslında

 7. eda 24 Eylül 2013 at 13:16 - Yanıtla

  aslında baya avantajlı kampanyalar olabiliyor içlerinde. alışveriş yapmadan önce takip etmek lazım

 8. sevgi tandoğan 25 Eylül 2013 at 16:53 - Yanıtla

  genellikle hazır mobilya markaları yapıyor bu tarz indirimleri. kredi kartı kullananlar için iyi bişey aslında

 9. nur er 01 Ekim 2013 at 12:14 - Yanıtla

  biz açıkcası eşimle kampanyası olana yoğunlaşıyoruz. çünkü belli dönemlerde ciddi anlamda indirimler yapıyorlar.

 10. SEÇİL 01 Ekim 2013 at 12:16 - Yanıtla

  BEN KLASİK MOBİLYA TUTKUNUYUM.EŞYALARIMI DÖNEM DÖNEM DEĞİŞTİRİYORUM. ASORTİE MOBİLYA’NIN TASARIMLARI BENİM GİBİ TAM DA KLASİK MOBİLYA TUTKUNLARI İÇİN BÜYÜK NİMET.

 11. Ata Metin 03 Ekim 2013 at 11:47 - Yanıtla

  eğer klasik mobilya almayı düşünüyorsanız Asortie Mobilya’yı tavsiye ediyorum. Hem çeşit bakımından hem de tasarım ve el işçiliği açısından klasik mobilya konusunda çok iyiler.

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close