Zarif Oturma Grupları

admin 20 Şubat 2015 0

Zarif bir oturma grubu ile evinizin havasını değiştirebilir, klasik ve lüks tarza göre dizayn edilmiş mekanlarınıza muhteşem bir görünüm kazandırabilirsiniz. Daha çok pastel renklerin kullanıldığı oturma gruplarına eklenen altın ve gümüş detaylar ile zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Usta eller tarafında yapılan el işçiliği gerektiren oyma motifler ile görkemli bir görünüm kazanırken krem veya beyaz lake zeminli ahşaplar üzerine yapılan eskitme tarzlar ile zarafeti yansıtabilirsiniz.

Ceviz renklerininde hakim olduğu zarif oturma grupları modelleri 2014 modasına uygun hazırlanan koleksiyonumuzun nadide parçalarındandır. Kanepe ve berjerlerin ayak kısımlarında yer verilen istiridye motifleri günümüzün trend detaylarındandır. Sizlerin arzu ettikleri renk ve modellerde tasarlanan oturma grupları mekanlarınızın boyutlarına göre uygun ölçülerde üretilmektedir.

Klasik zarif bir oturma grubu şık bir altın çerçeveli ayna ile kombine edilmiş dresuar kullanılarak tasarlanabiliriz. Tamamen doğal ahşap ve kaliteli döşeme ürünlerinin kullanarak ürettiğimiz zarif oturma gruplarında sağlamlık ve dayanıklık bizler içi son derece önemli bir unsur olmaktadır.

asortie_koltuk_takımı (1)

Akasya Koltuk Takımı

Akasya Koltuk Takımı

mor-renkli-koltuk-takımları

belinda-klasik-koltuk-takımı

bedesten-klasik-koltuk-takımı

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya