Yeni Yaşam ve Moda Portalı

Yaşamın olduğu her yerde gelişen olaylar ve moda trendleri okuyucuları ile paylaşan yepyeni bir internet sitesi açıldı. Moda ve yaşam ile ilgili zengin içeriği ve sıradan sitelerden kendini ayıran sıradışı tasarımı ile modahayat.com yayın hayatına başladı.

İlginç Konular, Trend Paylaşımlar
Modahayat.com zengin içeriği ile okuyucularına hayatın her alanından bilgiler vermenin yanında ilginç detayları farklı bakış açıları ile incelemesi ile de dikkat çekiyor. Günün en trend olmuş konularında araştırmalar yapan ve moda akımlarını dahi kıskandıracak farklı konulara değinen modahayat.com sitesinin özgün dizaynı ile de rakiplerinin önüne geçiyor.

Eldivenden Merdivene Moda ile İlgili Herşey
Türkiye’nin yeni moda ve yaşam portalı modahayat.com’da okuyucuların ilgisini çekecek bir çok konu tamamen özgün içerikleri ile sunuluyor. Eldivenden merdivene her konuda özgün içeriğin sunulduğu modahayat.com moda konusunda uzman editörler tarafından yönetiliyor. Her bölümün farklı bir editör ekibi tarafından yönetildiği modahayat.com tamamen özgün bir site olması ile ön plana çıkıyor.

Aynı haberi olduğu gibi paylaşan onlarca moda sitesinden gerek içerik gerekse de tasarım olarak ayrılan modahayat.com idealist bir üniversite öğrencisi olan Sinan ODAK tarafından projelendirildi. Yaklaşık bir yıllık altyapı çalışması ve uzman modacıların fikirleri ile oluşturulan modahayat.com şuan birçok öğrenci, akademisyen, modacı ve gönüllü kadrosu ile Türkiye’nin en büyük moda portalı olmak istiyor.

tanıtımlogo

Sosyal Medya Destekli Web Portalı
Modahayat.com yüzlerce ziyaretçisine web sitesinden hizmet vermesinin yanında facebook, instagram pinterest gibi popüler sosyal medya hesapları üzerinden de kendisini takip eden kullanıcılarına güncel ve ilgi çekici bilgiler sunuyor. Modahayat.com sosyal medya hesaplarını takip eden kullanıcılar kendilerini ilgilendiren birçok konuya istedikleri yerden ulaşabiliyorlar.

Yakında Moda Hayat Dergisi’de Sizlerle Olacak
Modahayat sadece dijital ortamda mı olacak diyenlere bir de müjdemiz var. Moda Hayat farklı vizyonunu çok yakında bir dergi çalışması ile de gösterecek. Yeni derginin adı yine MODA HAYAT olacak. Tescil ve marka hakları alınmış olan moda hayat 2022 yılında ise İngilizce web sayfasını yayın hayatına sokmayı planlarken, 2022 yılı içinde, Türkiye’deki sosyal hayatı çok merak eden ve özenen Ortadoğu coğrafyasına hitap etmek için Arapça yayın yapacak. Üç farklı dilde yayın yapmayı hedefleyenmodahayat.com sanal alemdeki yayın hayatını dergi çalışması ile de pekiştirerek ilk 2 yıl içinde Türkiye’nin, 5 yıl içinde de tüm Ortadoğu’nun en fazla bilinen moda ve yaşam portalı olmayı amaçlıyor.

Siz de bu heyecan verici yeni portal ile tanışmak için hemen modahayat.com’u ziyaret edin. Benim site gezecek kadar vaktim yok diyenlerden iseniz de sosyal meda hesaplarınızı takip edin, haberleri biz size ulaştıralım.

Önerilen Makalelerimiz