Yeni Moda Mobilya Trendleri

admin 30 Haziran 2014 0

Sezonluk ve yıllık farklılıklar gösteren Yeni moda mobilya trendleri evleri süsleyen ve yaşanabilir kılan en önemli iç dizayn ürünleridir. Daha çok klasik mobilya trendlerinin hâkim olduğu yeni moda da duvar kâğıdından, aydınlatmalara, yer parke ve halılarından ayna ve duvara asılı çerçevelere kadar harika bir koleksiyona oldukça iyi bir uyum sağlayacaktır.

Yeni moda mobilya trendleri 2014 yılı klasik mobilya ürünlerinin daha modern aksesuar ve süslerle tasarlanıp ev, ofis ve otellerdeki yerini aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Dekoratif endişesi olanların sıkça tercih ettiği klasik oturma grupları, klasik yatak odası takımlar, klasik TV üniteler gümüşlük modeller ve klasik oturma grupları seçiminde ve tasarımında daha olumlu sonuçlar vermektedir.

Yeni moda mobilya trendleri klasik çizgilerin yansıtıldığı daha sade halı ve duvar kâğıtlarıyla desteklenebilmektedir. Ayrıca açık renklerle birlikte gökkuşağı mavisi, açık yeşil ve açık kahverengi tonların yer alabileceği klasik mobilyalar mutfaklarda, odalarda, salonda ve lobilerde sizlere ferah bir ortam sunacak kalitede yeni moda mobilya trendleri olacaktır.

Bedesten Klasik Yemek Odası

Bedesten Klasik Yemek Odası

Dorya Deri Koltuk Takımı

Dorya Deri Koltuk Takımı

Miami Klasik Yatak Odası

Miami Klasik Yatak Odası

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya