Yengeç Burcunun Dekorasyonda Tercih Ettiği Mobilyalar

Evlerine en çok aşık olan burçlar arasında yengeç burçları bulunur. Bu nedenle ev dekorasyonuna oldukça meraklıdırlar. Evlerini bir sığınak gibi görerek, sevdikleri ile birlikte huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşayabilecekleri bir yuva haline getirmek isterler.

yengec-burcu-dekorasyon-1

Genellikle yengeç burçları duygusal dünyalarını yansıtan bahçesi olan ahşap ve büyük evlerde yaşamayı tercih ederler. Yengeç burcu mobilya tercihleri olarak ise klasik ve modern çizgilerin bir arada kullanıldığı sade ama şık mobilyaları tercih ederler. Evlerini gösteriş yapabilecekleri bir mekandan çok bir sığınak olarak gördükleri için kendilerini güvende hissedecekleri ve rahat bir şekilde yaşayabilecekleri bir şekilde dekore etmeyi tercih ederler.

Yengeç burçları evlerinden genellikle huzurlu bir ortam yaratabilmek için krem ve fildişi gibi sakin renkleri kullanırlar. Sanatsal yönleri oldukça kuvvetli olan bu burç grubundaki kişiler evlerinde mutlaka sanatsal objeler bulundurmak isterler. Evlerinin dekorasyonunda da sanatsal yönlerini kullanırlar ve şık, sade bir dekorasyon anlayışına sahiptirler.

yengec-burcu-dekorasyon-2

Sevdikleri ile beraber keyifli vakit geçirebilecekleri salonları yengeçler için oldukça önemlidir. O yüzden salonları için yengeç burcu mobilya tercihleri yaparken mümkün olan en rahat mobilyaları tercih ederler. bu burç grubu gösterişe fazla meraklı olmadıkları için tercih ettikleri mobilyalar son derece sade mobilyalar olur.

Salon ile beraber oldukça anaç bir yapıya sahip olan yengeçler için mutfak ve yemek odası da büyük bir önem taşır. Sevdiklerine rahat rahat yemek yapabilmek için mutfak dekorasyonlarına da büyük önem gösterirler. Keyifli sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri yemek için dekore ettikleri yemek odalarında kalabalık misafirleri ağırlamak için büyük ve kullanışlı yemek masaları ile rahat sandalyeleri tercih ederler.

yengec-burcu-dekorasyon-3

Yatak odalarında ise gene rahatlığı ön planda tutan yengeçler yatak odası mobilyalarını en rahat edebilecekleri mobilyalar arasından seçerler, dekoratif olarak tütsü ve mumları kullanarak kendilerine rahatlayıp, günün stresini atabilecekleri bir ortam hazırlarlar.

Önerilen Makalelerimiz