Yatak Odasında Kullanılan Koltuk Modelleri

Koltuk modellerini sadece evinizin salonlarında ya da oturma odalarında değil aynı zamanda yatak odalarında da kullanabilirsiniz.

Dar veya küçük bir yatak odanız yoksa, yatak odanızda kullanacağınız tekli berjer ya da fonksiyonel bir koltuk takımı çok daha güzel bir dekorun ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Yatak odanızın rengiyle ve dokusu ile uyumlu olacak şekilde kullanacağınız koltuk modeli ile dekorunuzda fark yaratabilirsiniz. Güne hazırlanmanızı ve gün sonunda dinlenmenizi sağlayacak olan bu koltuk takımları rahatlıkları ve konforlarıyla da göz doldurmaktadır. Bu koltuk modelleri sayesinde elbiselerinizi giyebilir, kitaplarınızı okuyabilir ya da sakin bir şekilde oturup dinlenebilirsiniz. Yatak odanızda kullanacağınız bu koltuk takımları hem dekoratiflikleri hem de işlevsellikleri ile sizleri cezbedecek kalitede ve niteliklerdedir.

olimpos gold klasik yatakodasi

Yatak odasında kullanacağınız yatak odası takımınız açık renklerde ise açık renkli bir berjer ya da koltuk takımı yatak odanızın daha ferah bir yer olmasını sağlayacaktır.

Bu renkler arasında beyaz, krem ve gri renkleri en öne çıkan renklerdir. Beyaz koltuk modelleri, huzurlu ve dingin bir ortamın oluşmasını sağlayacaktır. Yatak odalarında kullanılan beyaz ve açık renkli koltuklar yatak odanızdaki havayı da yumuşatacaktır. Yatak odanızın cam kenarına yerleştireceğiniz koltuk takımları yatak odanızın daha güzel görünmesine de yardımcı olacaktır.

Kapitoneli tarzdaki yatak başlığına sahip olan yatak takımınızla beraber kapitoneli koltuk kullanmanız görsel açıdan daha uyumlu ve estetik bir izlenimin ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. Klasik tarzdaki ve altın varaklarla döşenmiş yatak odası takımları ile etkileyici duran koltuk modelleri ile tarzınızı dekorunuza yansıtabilirsiniz. Yatak odanızın dekorasyonunda oldukça şık ve gösterişli görünen bu koltuk takımları ile yatak odalarınızı daha farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Modern yatak odası takımınızla birlikte kullanabileceğiniz deri koltuk takımları da yatak odanıza artı bir değer ekleyecektir. Keskin renkli yatak odası takımınızla uygun şekillerde olan derikoltuk takımı yatak odanıza müthiş bir atmosfer kazandıracaktır. Koltuk takımını modern dekorasyonunuzda doğru noktaya konumlandırırsanız daha etkili sonuçlar almanız mümkün olabilir.

yuvarlak yatak odasi modelleri benti 1

Yatak odalarında kullanılacak koltuk takımlarını genç odalarınız içinde düşünebilirsiniz.

Renkli olan koltuk takımlarını bu odalarda tercih ederek ortaya daha güzel dekorasyonlar çıkarabilirsiniz. Dekorasyonda kullanılan renkleri daha da ortaya çıkarmak için canlı renklerde koltuk takımları kullanmanızı öneririz. Genç odalarında tercih edeceğiniz bu koltuk takımları ile genç odalarının dekorunu zenginleştirebilirsiniz.

mavi-yatak-odasi

Yatak odalarında daha romantik ve estetik bir hava yaratmak istiyorsanız o zaman kullanacağınız renklerin önemine dikkat etmelisiniz.

Özellikle aşkın ve sevginin rengi olan kırmızı renkli tekli koltuk takımları, harika bir dekorun ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Farklı renk skalası itibariyle de yatak odası dekorasyonlarında tarzınızı yatak odanıza yansıtmanızı sağlayan bu koltuk takımları ile yatak odalarınızda kendinizi farklı hissedeceksiniz.

Yatağınızın tam ayak ucunda yer alacak olan bir koltuk takımı da yatak odanızın farklı görülmesine neden olacaktır. Yatak odanızda televizyon izlemek için ideal olan bu koltuk modeli ile yatak odanıza derinlik katabilirsiniz. Hem yatabileceğiniz hem de uzanabileceğiniz koltuk takımları ile yatak odalarınızın dekorunu daha da öteye götürebilirsiniz.

Kapitone tarzındaki köşe koltuk modeli de yatak odasında oldukça hoş durmaktadır.

Özellikle açık renk tonlarındaki bu kullanışlı koltuk modelleri ile yatak odalarınızda kendiniz ait özel bir köşeye sahip olabilirsiniz. Yerden hafif yüksek tarzda tasarlanan bu köşe koltuk takımlarında en çok öne çıkan renkler arasında gir, sarı, ve pudra tonları yer almaktadır. Rahat oturuş kolaylığı ve konforu ile yatak odalarınızı daha işlevsel kılacak olan bu koltuk takımlarını kalabalık misafirlerinizin konaklamasını sağlarken faydalanabilirsiniz. Evinizde misafir odanız bulunmuyorsa yatak odanızda bu koltuk takımlarını kullanarak misafir odası ihtiyacını giderebilirsiniz.

Önerilen Makalelerimiz