Yatak odası konsol modelleri

admin 27 Haziran 2014 0

Oturma odalarında, yatak odalarında veya salonlarda kullanılacak olan konsollar hem estetik açıdan hem de aktivitesi ile kullanım açısından oldukça rağbet gören erekli popüler dekoratif ürünlerdendir. Yatak odasında örneğin oldukça güzel bir aksesuardır. Çekmecesi, üst yüzeyi ve alt kısımlarıyla birçok ürünü gizleyerek görüntü kirliliğine engel olabilir, resimlerinizi gümüşlerinizi ve süs eşyalarınızı üzerine koyarak daha şık görüntüler elde edebilirsiniz.

Doğal ceviz, gürgen, mdf veya lake gibi kaliteli ürünlerden yapılan Yatak odası konsol modellerinde renk ve tasarım seçimi ile oldukça zarif kombineler sağlayabilirsiniz. Dresuar konsol modellerini salonlarınızda tabloların altına koyacak tasarım ve renkte seçebilirsiniz. Estetik ve uygun çekmece kolları, ayakları ve işlemelerle süslenmiş yüzeyleri ile göz alıcı bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Yatak odası konsol modellerinde ahşap seçiminde oram içerisindeki ayna çerçevesine uygun seçim yapabilirsiniz. Yatak odası konsol modelleri üst başlıklar tasarlayabileceğiniz gibi 2 li 3 lü çekmece ve alt dolaplarla çift ve tek kapılı bir dekorasyon ve model düşünebilirsiniz.

Akasya Yatak Odası

Akasya Yatak Odası

Quantum Yatak Odası

Quantum Yatak Odası

Sidelya Yatak Odası

Sidelya Yatak Odası

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya