Yaşam alanlarınızı güzelleştiren dekoratif aksesuarlar

Evlerinizin dekorasyonunu yalnızca mobilya kullanarak değiştiremezsiniz ya da şık bir şekilde dekorunuza yansıtamazsınız.

Bu mobilyaların yanlarında tamamlayıcı ve bütünleyici etkiye sahip olan dekoratif özellikli aksesuarlara da yer vermelisiniz. Evlerinizin dekorundaki büyük boyutlu eşyaları en güzel şekilde tamamlayan bu mobilya tasarımları ile dekorlarınızı çok daha farklı ve özel bir konuma taşımanız mümkün olacaktır. Daha çok ev dekorunda koltuk takımlarının varlığı her açıdan kendisini hissettirse de aksesuarla kombine edilmedikçe kuru bir dekorasyonun ortaya çıkmasına neden olacaktır. Koltuk takımlarını son derece zarif ve kullanışlı olan sehpa modelleri ile birlikte kullanarak eşsiz bir dekorasyonu ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

olimpos klasik sehpa

Zevklerinize ve tarzınıza göre döşeyeceğiniz salonlarınızda yapacağınız küçük dokunuşlar ve rötuşlar ile daha farklı dekorlar elde edebilirsiniz.

Büyük koltuk takımlarını her açıdan bütünleyebilen küçük aksesuar modelleri ekonomik olmaları nedeniyle de sizleri cezbedecektir. Doğru yerde ve doğru zamanda aksesuar modellerini kullanarak daha dekoratif ve işlevsel bir yaşam alanına kavuşabilmeniz mümkün olacaktır.
Yaşam alanlarınız için doğru noktayı belirlemeye çalışmalı ve dekorunuzu onun etrafı üzerine kurmalısınız. Evlerinizde yer vereceğiniz mobilyalar tek başlarına etkili bir dekorun ortaya konulmasında yetersiz kalırlar. Bu nedenle mümkün olduğunca yaşam alanlarınıza canlılık ve hareketlilik ekleyecek olan tasarımlara ağırlık vermenizde fayda vardır. Yaşam alanlarınızda kullanacağınız tasarımlarda köşeleri ve ölü noktaları bu aksesuar modelleri ile daha dinamik bir hale kavuşturabilirsiniz.

Mümkün olduğunca az eşya kullanmaya gayret etmelisiniz. Benimseyeceğiniz minimalist yaklaşım ile de dekorlarınızı daha etkili bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Fazla eşya kullanmaktan kaçınmalısınız. Özellikle daha konforlu ve dekoratif mobilyaları kullanarak yaşam alanlarınızı daha efektif bir şekle sokabilirsiniz. Evinizin aydınlatılmasında kullanacağınız avizeler, aplikler ve tasarruflu floresan lamba modelleri ile çok daha mükemmel dekorasyonlar oluşturabileceksiniz. Özellikle spot ışıkların varlığı göz alıcı bir ambiyansın yaşam alanlarınıza taşınmasına neden olacaktır.

Antik abajur sapkali avize

Aydınlatmanın rolü dekorasyonunuzda oldukça önemlidir. Her açıdan daha ışıl ışıl bir yaşam alanını elde etmek istiyorsanız mutlaka kullanacağınız aydınlatma modellerine dikkat etmelisiniz. Özellikle yaşam alanlarınızın duvarlarında yer vereceğiniz aplikler ile dekorlarınızda fark yaratmanız mümkün olacaktır.

Tablo modellerinde ise daha basit ve şık olanlar kadar daha küçük boyutlu olanları kullanarak harika bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Mekanın olduğundan daha şık göstermenin en etkili rolü olan tablo tasarımları ile yaşam alanlarınızı daha da farklı kılabilirsiniz. Duvar rengi ile de uyumlu olan tabloları kullanarak çok daha zengin bir atmosfer elde edebilirsiniz. Koltuk takımlarınızın arkasında duvarınızın tam ortasında yer alacak bir tablo bütünüyle yaşam alanlarınızın görünümünü değiştirecektir.

klasik berjer sonya

Yatak odalarınıza ise daha büyük bir tablo kullanmaya gayret göstermelisiniz. Yaşam alanlarınızı daha da canlı ve renkli gösterecek olan bu tasarımlar ile çok daha mükemmel kılabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda kullanacağınız halı ve kilim modelleri ile çok daha çekici dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Halı modellerinde daha renkli ve karışık desenlere sahip olanları kullanmaya özen göstermelisiniz. Rengarenk kilim ve halı modelleri yaşam alanlarınızın daha da güzelleşmesine katkıda bulunacaktır. Her yönüyle çok daha farklı bir ambiyansın oluşmasını sağlayan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı daha da etkili kılabilirsiniz. Halı ve kilim modelleri her yönüyle yaşam alanlarınıza ilk adımınızı attığınız anda fark edilebilen tasarımlardır.

Seyhan sohbet takimi modeli

Mümkün olduğunca yumuşak dokuya sahip olan tasarımları kullanmalısınız.

Evlerinizde aksesuar olarak kullanabileceğiniz en güzel tasarımlar arasında halı modelleri gelmektedir. Aynı zamanda biblo ve süs eşyaları da yaşam alanlarınızın olduğundan daha güzel görünmesine neden olacaktır. Biblolar ve heykeller üç boyutlu sanat eserleri olduklarından yaşam alanlarınızı çok daha kaliteli bir görünüme kavuşturacaktır. Bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızın görüntüsünü her bakımdan değiştirebilirsiniz. Bu sonderece şık ve lüks tasarımları bir dresuar üzerinde sergileyerek ortaya daha dikkat çekici bir dekorasyon çıkarabilirsiniz.

klasik sehpa bihar

Yaşam alanlarınızda aksesuar olarak kullanacağınız tasarımlar arasında ahşap orta ve yan sehpalar ile dekorlarınızı daha da etkili bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Yan sehpa modelleri özellikle hareketlilik ve dinamiklik bakımından yaşam alanlarınızın çok daha güzel görünmesine neden olacaktır. Dayanıklı ve sağlam olan sehpa modelleri ile dekorlarınızı hayallerinizin ötesinde bir noktaya getirebilirsiniz. Sehpa tasarımlarının dekorasyonlarınızda yer alması tümüyle yaşam alanlarınızın büyüleyici bir hal almasına neden olacaktır. Evlerinizin aydınlatılmasında avizelerin, apliklerin ve tasarruflu floresanların kudn fazla eşya

Önerilen Makalelerimiz