Varaklı Ve Oymalı Klasik Modeller İle Dekorasyon

Klasik mobilyayı seven ve klasik tarzdaki tasarımları yaşam alanlarınızda görmek isteyen birisiyseniz, mutlaka varaklı ve oymalı klasik modelleri de incelemenizi ve dekorlarınızda yer vermenizi tavsiye ederiz. Varaklı ve oymalı klasik koltuk takımları, ihtişamları ve gösterişleri ile salonlarınıza muhteşem bir görünüm getirmektedir. Klasik mobilyalar ile oldukça şık duran bu tasarımlar, daha gösterişli ve ihtişamlı bir görünümü de beraberinde getirmektedir. Klasik koltuk takımları varaklı ve oymalı modeller ile olduğundan daha da şık bir görünüme kavuşacaktır. Bu modeller koltuk takımlarını daha zengin göstermektedir. Altın varaklı tasarımlar ise mobilyaların olduğundan daha ışıltılı ve parıltılı görünmesine öncülük etmektedir. Gümüş varaklarda klasik koltuk takımlarında göze hoş gelen detaylar olarak dikkat çekmektedir.

Akasya Koltuk Takımı
Akasya Koltuk Takımı

El yapımı ve ahşap olan bu tasarımlar, göz alıcı ve şatafatlı görünümleriyle dikkate değer mobilya ürünleri olarak da çok beğenilmektedir.

Dekorlarında süslemelere ve klasik motiflere yer vermeyi seviyorsanız klasik varaklı ve oymalı tasarımları mutlaka düşünmelisiniz. Varaklı ve oymalı modeller ile saray ihtişamını evlerinize taşıyacaksınız. İster koltuk takımınızda ister yemek takımınızda isterseniz de yatak odası takımınızda varaklı ve oymalı modelleri tercih ederek, klasik mobilyanın zengin duruşu ile dekorlarınıza derinlik katabileceksiniz.

Fazlasıyla şatafatlı ve zarif görünen bu tasarımlar ile evleriniz daha da güzel olacaktır. Varaklı mobilyalar klasik sanatının yaşayan ve farklı bir ruha sahip olan tasarımlarıdır. El emeğinin ince çizgilerini bu klasik mobilyalar üzerinde görebilmenizde mümkündür. Oymalı modellerde klasik motiflerin ve desenlerin birbiriyle bütünleştiği sıra dışı mobilya ürünleri olarak ilgi çekmektedirler.

Elita Koltuk Takımı
Elita Koltuk Takımı

Koltuk takımlarının kenarlarında kullanılan varaklı yaprak modelleri parlak altın rengi ya da gümüş renginde düşünülürse oldukça hoş görünecektir.

Ahşap koltuk kenarları da bu varaklı ve gravürlü modelleri daha da etkileyici kılmaktadır. Ceviz renginde ve değişik renklerde üretilebilen bu tasarımlar istenilen ölçülerde de yapılabilmektedirler. Altın varaklı ya da gümüş varaklı koltuk takımlarında misafirlerinizi çok daha güzel bir şekilde ağırlayabileceksiniz.

Koltuk takımlarınıza uyumlu klasik mobilyalarınızda dekorunuzu önemli ölçüde etkileyecektir. Aynı şekilde varaklı klasik aksesuar modellerini de dekorlarınızda kullanabilirsiniz. Klasik varaklı ve oymalı tasarımlar, dekoratiftirler ve az yer kaplarlar. Dekorunuzda yapacağınız kombinasyonlarda birbirleriyle uyumlu modelleri tercih etmeniz dekorun tamamının da daha şahane olmasını sağlayacaktır. Varaklı ve oymalı yemek odası modelleri de dekorlarınızda kullanabileceğiniz olağanüstü tasarımlar olarak öne çıkmaktadırlar.

Arda Yemek Odası Takımı
Arda Yemek Odası Takımı

Varaklı ve oymalı masa ve sandalye modelleri estetik bütünlüğün sağlanması ve dekora yansıtılması bakımından da son derece önemlidir.

Aynalı konsol ve vitrin modelleri de buna paralel olarak yemek takımlarının albenisini arttırmaktadır. Masa ve sandalye ayaklarında kullanılan varak ve oyma işlemelerinin güzelliğini anlatmakta kelimeler yetersiz kalmaktadır. Yapacağınız konsept ve kombinlerin daha şık durmasını sağlayacak bu eşsiz tasarımlar ile yemek odalarınızda yakalayacağınız ambiyans paha biçilmez bir etki yaratacaktır.

Varak ve oyma ile bezenmiş yatak odası modelleri de gerçekten harikulade bir görünüm sunmaktadır.

Yatak başlıklarında ve ayak ucunda kullanılan bu klasik şekiller ile yatak odalarınız sıradanlıktan uzak bir görünüme sahip olacaktır. Şifoniyer aynasının kenarlarında da oldukça hoş duran bu klasik motifler ve desenler yatak odanıza daha lüks ve zengin bir ihtişamı getiriyor. Varaklı ve oymalı modeller ile evlerinizin dekorlarında fazlasıyla söz sahibi olacaksınız. Hem dekoratif hem de işlevsellik olarak oldukça hoş görünen bu tasarımlar ile daha renkli dekorasyonlara imza atmanızda söz konusudur.

Miami Yatak Odası Modeli
Miami Yatak Odası Modeli

Varaklı ve oymalı klasik mobilyalar ile sizlerde olağanüstü görkemi fazlasıyla dekorunuza taşıyabilecek ve daha klas bir görünüm elde edebileceksiniz. Her yönüyle zarafeti evinize getiren bu muhteşem tasarımları mutlaka evlerinizin dekorunda kullanmayı düşünmelisiniz. Farklılığı yaşayabileceğiniz bu tasarımlar ile dekorlarınızı da sadelikten ihtişama dönüştürebileceksiniz.

Önerilen Makalelerimiz