Uzmanından Mobilya Tavsiyeleri

Yavaş yavaş seneyi geride bırakıyoruz. Artık senenin sonuna yılına sayılı günler kaldı. Yeni yılla birlikte yeni mobilyalarla evlerinizi baştan yaratmanın zamanı geldi. Siz de uzmanından mobilya tavsiyeleri ile evinizi yeni yıla hazırlamak istiyorsanız yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

klasik koltuk takimi vento

Mutfak Mobilyaları Yeni Sezonda Çok Renkli

Kuşkusuz mutfaklar, bir evin en önemli yerlerinden biridir. En başta yemek gibi hayati bir ihtiyacın karşılanması için mutfaklara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle Yeni Sezonda özellikle mutfağınıza gereken özeni gösterip onu şımartmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki en güzel yemekler güzel bir mutfakta pişer. Yeni yılın gelmesiyle birlikte Yeni Sezonda uzmanından mobilya tavsiyeler değişecek. Klasik gri ve ahşap tonlarından uzaklaşan mutfaklarda mürdüm, yeşil ve pembe gibi önceki yıllarda çok görmeye alışık olmadığımız renklerin kullanılacağını söyleyebiliriz. Böylece mutfaklar çok daha enerjik ve daha fazla zaman geçirmek isteyeceğiniz mekânlara dönüşmüş olacak. Bunun yanında küçülen mutfaklara yaratıcı çözümlerin çok daha fazla uygulanacağını söylememiz gerekli. Küçük alanlardan en fazla verimi alabilmek için mutfaklarda fonksiyonel mobilyaların çok daha fazla kullanılacağını söyleyebiliriz.

vento luks koltuk takimi

Oturma Odası tavsiyeleri

Yeni yılla birlikte oturma odalarında pastel renklerin hâkim olacağını söyleyebiliriz. Pastel rengin yanında kullanılan beyaz tonları da oturma odalarının daha ferah bir havaya bürüneceği yönünde bizlere ipucu veriyor. Pastel şıklığının yanında oturma odalarındaki mobilyaların çok daha konforlu olacağını belirtmemiz gerek. Günümüzün şartlarından dolayı yoğun çalışan insanlar evlerine geldiğinde oturma odasında ayaklarını uzatıp güzel bir şekilde dinlenmek isteyebilmektedir. Siz de uzman mobilya tavsiyeleri ile evinizin en çok zaman geçirdiğiniz yerlerinden biri olan oturma odanızı hem şık hem de rahat bir dinlenme alanına çevirebilirsiniz. Böylece misafirleriniz geldiğinde oldukça şık ve gösterişli olan oturma odanız misafir yokken günün bütün yorgunluğunu atabileceğiniz oldukça rahat bir alana dönüşebilecek.

Uzmanlar Yeni Sezon Yatak Odası Modelleri hakkında Neler Diyor

Kuşkusuz yatak odaları insanların en önemli yaşam alanlarından biridir. Hayatımızın büyük bir bölümünü yatak odalarında geçirmekteyiz. Böyle olunca yatak odalarına gereken özeni göstermek de kaçınılmaz olacaktır. Yeni yılla birlikte yatak odalarında da birçok yeniliğin hayatımıza gireceğini söyleyebiliriz. Yeni yılın tasarımlarında gösterişten ziyade daha sade modeller yer almaktadır. Önceki yıllarda karşımıza çıkan saray tipi mobilyalar ve oldukça büyük ve fazla yer kaplayan mobilyaları 2022 yılında pek göremeyeceğiz. Bunun yerine daha küçük ebatlarda ancak konfordan ödün verilmeyen mobilyalarla çok daha fazla karşılaşacağız. Özellikle beyaz renk kullanılarak yatak odalarının çok daha rahatlatıcı bir ortama dönüşmesi amaçlanmaktadır. Bunun yanında ahşap tonlarını da uzmanların mobilya tavsiyelerine göre bu yıl çok daha fazla görebileceğiz. Yatak odalarında bu yıl beyaz formda derinin de çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Umarız Yeni Sezonda bir evle yepyeni bir hayata merhaba diyebileceğiniz bir yıl olur.

vento krem koltuk takimi

Önerilen Makalelerimiz