Uğur Işılak’ın Sade ve Modern Evi

Uğur Işılak’ın Evi

Ülkemizde bulunan en başarılı türkücülerden birisi olarak nitelendirilen Uğur Işılak, sade ve modern evi ile de sevenlerinin beğenisini kazanıyor. Aynı sektörde iş yapan diğer insanların aksine gösterişten uzak sade bir ev hayatı yaşamayı tercih eden şarkıcı, kazandığı paranın yalnızca ihtiyacı olanı kadar kullandığını ve fazla şaşalı bir hayata gerek duymadığını belirtiyor.

Geniş büyüklükte bir apartman dairesinde yaşayan Uğur Işılak evine oldukça özen gösteren kişilerden birisi. Her bir metrekaresini detaylı biçimde kullanmaktan hoşlanan şarkıcı, sıklıkla dostlarını da davet ederek evin içinde toplu bir yaşam ortamı kurmaya çalışıyor. Yalnız kalmaktan fazla hoşlanmadığını her fırsatta belirten ünlü isim, yakın çevresi ile evde sıklıkla vakit geçirerek sosyal hayatını da bu şekilde canlı tutuyor.

Uğur Işılak’ın Osmanlı Tarzı Ev Dekorasyonu

Salonunda klasik bir havanın hakim olduğu Işılak gerek duvar süslemeleri gerekse de mobilyaları ile modern çizgilerden çok da haz etmediğini gösteriyor. Özellikle evin çeşitli bölgelerinde bulunan Osmanlı zamanından kalma havası veren süsler ve tablolar ile ne kadar geçmişine bağlı olduğunu betimler nitelikte.

Oturma ve yatak odası kısımlarında da sadelikten vazgeçmeyen Uğur Işılak evinde kullandığı mütevazi mobilyalar başarılı düzenlemesi sayesinde şıklık ve zarafetten ödün vermiyor. Aynen salonda olduğu gibi bu odaların da ufak süslerle bezenmiş olması da görsel zenginlik açısından artı puanlar katıyor.

Uğur Işılak’ın Evinin Mobilyaları

Mutfak kısmında bulunan orta büyüklükteki masa sayesinde rahat ve hızlı biçimde yemeğini yiyebilen şarkıcı hamaratlığından ötürü de sıklıkla arkadaşlarını yemeğe çağırdığını söylüyor. Bir erkeğe göre oldukça iyi yemek yaptığı bilinen Işılak’ın özellikle yaptığı belirli yörelere has yemekler dillere destan durumda.

Banyo kısmında da evin geneli ile uyumlu olarak basit ve şık bir tasarım uygulanmış. Beyaz tonun hakim olduğu bu odada tüm bakım malzemelerini de bulunduran ünlü şarkıcı gerek erkek gerekse kadın olsun sahne işi yapan insanların daima dış görünüşlerine önem vermeleri gerektiğini düşünenler arasında.

Önerilen Makalelerimiz