Uğur Işılak’ın Sade ve Modern Evi

admin 07 Eylül 2013 14

Uğur Işılak’ın Evi

Ülkemizde bulunan en başarılı türkücülerden birisi olarak nitelendirilen Uğur Işılak, sade ve modern evi ile de sevenlerinin beğenisini kazanıyor. Aynı sektörde iş yapan diğer insanların aksine gösterişten uzak sade bir ev hayatı yaşamayı tercih eden şarkıcı, kazandığı paranın yalnızca ihtiyacı olanı kadar kullandığını ve fazla şaşalı bir hayata gerek duymadığını belirtiyor.

Geniş büyüklükte bir apartman dairesinde yaşayan Uğur Işılak evine oldukça özen gösteren kişilerden birisi. Her bir metrekaresini detaylı biçimde kullanmaktan hoşlanan şarkıcı, sıklıkla dostlarını da davet ederek evin içinde toplu bir yaşam ortamı kurmaya çalışıyor. Yalnız kalmaktan fazla hoşlanmadığını her fırsatta belirten ünlü isim, yakın çevresi ile evde sıklıkla vakit geçirerek sosyal hayatını da bu şekilde canlı tutuyor.

Uğur Işılak’ın Osmanlı Tarzı Ev Dekorasyonu

Salonunda klasik bir havanın hakim olduğu Işılak gerek duvar süslemeleri gerekse de mobilyaları ile modern çizgilerden çok da haz etmediğini gösteriyor. Özellikle evin çeşitli bölgelerinde bulunan Osmanlı zamanından kalma havası veren süsler ve tablolar ile ne kadar geçmişine bağlı olduğunu betimler nitelikte.

Oturma ve yatak odası kısımlarında da sadelikten vazgeçmeyen Uğur Işılak evinde kullandığı mütevazi mobilyalar başarılı düzenlemesi sayesinde şıklık ve zarafetten ödün vermiyor. Aynen salonda olduğu gibi bu odaların da ufak süslerle bezenmiş olması da görsel zenginlik açısından artı puanlar katıyor.

Uğur Işılak’ın Evinin Mobilyaları

Mutfak kısmında bulunan orta büyüklükteki masa sayesinde rahat ve hızlı biçimde yemeğini yiyebilen şarkıcı hamaratlığından ötürü de sıklıkla arkadaşlarını yemeğe çağırdığını söylüyor. Bir erkeğe göre oldukça iyi yemek yaptığı bilinen Işılak’ın özellikle yaptığı belirli yörelere has yemekler dillere destan durumda.

Banyo kısmında da evin geneli ile uyumlu olarak basit ve şık bir tasarım uygulanmış. Beyaz tonun hakim olduğu bu odada tüm bakım malzemelerini de bulunduran ünlü şarkıcı gerek erkek gerekse kadın olsun sahne işi yapan insanların daima dış görünüşlerine önem vermeleri gerektiğini düşünenler arasında.

14 Yorum »

 1. Türkan Soylu 08 Eylül 2013 at 14:48 - Yanıtla

  Bana göre Türkiye’nin en beyefendi sanatçısı. Uğur Işılak şimarık zengin sanatçılardan farklı bir düşünceye sahip. Bence onun evi sade ve ekonomik mobilyalar ile döşelidir. Çok lüks bir evi olduğuna inanmıyorum.

 2. Mustafa Genç 08 Eylül 2013 at 14:49 - Yanıtla

  Uğur Işılak adam gibi adam… Ona herşey yakışır. Saçma sapan sanatçıların evlerinde pahalı lüks klasik mobilyalar oluyor da Uğur Işılak abimizin evinde neden olmasın. Ona daha iyileri yakışır.

 3. Güzin Ferda 14 Eylül 2013 at 10:13 - Yanıtla

  Bu adama her şeyin en iyisi yakışır. Gerçi evde kalabiliyor mu ki ev dekorasyonu yapsın 🙂 Ben bir TV programında uğur ışılağın koltuk takımını görmüştüm. Sade bir koltuk takımı modeli tercih etmiş.

 4. elmas hamide 17 Eylül 2013 at 17:44 - Yanıtla

  uğur ışılak ı gerçekten mobilyaların en iyilerine layık bence nede olsa karizma adam ya:)

 5. seda 18 Eylül 2013 at 10:36 - Yanıtla

  evet aynen elmas hanım bende sizlere katılıyorum uğur bey mobilyaların en iyilerine layık bencede

 6. şener biçer 18 Eylül 2013 at 15:03 - Yanıtla

  uğur ışılak klasik mobilya sevenlerden birtanesi saray yavrusu gibi bir evi vardır sanırım nede olsa ünlü biriyakışır abime

 7. asya_86 22 Eylül 2013 at 12:47 - Yanıtla

  uğur ışılak, gerçekten de geleneksel değerlere önem veren bi sanatçı bu yüzden klasik mobilyaları tercih etmiştir muhtemelen

 8. şenay ak. 29 Eylül 2013 at 15:16 - Yanıtla

  ben de ev dekorayonunda sadelikten yanayım. bazen öyle evler görüyorum ki renkleri ve dekorasyonları berbat. çok karışık. böyle olmasındansa ince detaylarla evin güzelleştirilmesi daha zarif görünüyor

 9. şengül 30 Eylül 2013 at 16:58 - Yanıtla

  ugur ışılak’ın evine de zaten klasik mobilya yakışırdı.çok sade ve şık klasik mobilyalar var gerçekten de.

 10. tülay 01 Ekim 2013 at 12:28 - Yanıtla

  modern çizgileri sevmiyormuş.zaten klasik mobilya bence uğur ışılak’ın evine daha çok yakışır.zaten oturma ve yatak odası sade olmalı bana göre de.

 11. murat aslan 01 Ekim 2013 at 23:22 - Yanıtla

  uğur ışılak iyi sanatçı olmasının yanında çok iyi bir kişilğe sahip bir insandır. klasik mobilyadan hoşlanması, modern dekorasyondan pek haz etmemesi ile beni bir kez daha kendisine hayran bıraktı

 12. güner akgün 02 Ekim 2013 at 20:16 - Yanıtla

  uğur ışılak her zaman örnek olmuş bir kişiliktir sanat camiası için. dekorasyon zevki de kalitesini belli etmiş aslında. osmanlı mobilyaları bencede çok güzel

 13. nurdan b. 11 Ekim 2013 at 10:53 - Yanıtla

  sanatçılar evlerini genelde klasik mobilyalarla döşüyor. ev dekorasyonu zaten kişiyi yansıtan birşey uğur ışılak’ın evine de klasik tarzda mobilyalar yakışır.

 14. TURGUT 21 Ekim 2013 at 09:43 - Yanıtla

  UGUR ISILAKI COK SEVERİM. EVİNİ DE KENDİNE YAKIŞAN BİR TARZDA DÖŞEMİŞ ZATEN ŞIK VE ZARİF

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya