Ucuz Mobilyalar

admin 24 Ekim 2013 4

Mobilya almak elbette ki detaylı ve önemli bir konudur. Tercihler belirlenirken, evin büyüklüğü, şekli, kişinin zevki ve bütçesi seçimleri belirleyen baş faktörlerdir. Bu nedenle mobilya seçerken ilk önce önceliklerin belirlenmesi çok daha yararlı olacaktır. Eğer tercihlerinizi belirleyecek ilk ve en önemli unsur fiyat ise ucuz mobilyaların bulunduğu yerlerde aramaya başlamak sizin için daha yararlı olacaktır. Özellikle sık sık şehir değiştirmek zorunda kalan kişiler, öğrenciler ucuz mobilyalara yönelmektedir. Aslında bu mobilyaların fiyatına bakarak kalitesiz olduğunu düşünmek gibi bir yanlışa düşmemek gerekmektedir. Uygun fiyata mobilya satışının yapıldığı pek çok yer mobilyaları kendi imalathanesinde ürettiği için ünlü marklardan çok daha uygun fiyata satmaktadır.

Ürünlerini kendi üreten mobilyacıları tercih etmek sadece fiyat bakımından değiş pek çok bakımdan avantaj sağlamaktadır. Örneğin istediğiniz ebatlarda ürün siparişi verebilirsiniz. Kaplama renklerini ve kapak modellerinin değiştirebilirsiniz. Hatta bazı mağazalarda diğer yerlere oranla daha avantajlı taksit avantalarını yakalayabilirsiniz. Bu tür mobilya mağazalarından ucuz mobilyalar alarak hem istediğiniz modelde mobilya alabilir, hem de normalden çok daha uygun fiyat ödeyerek kazanç elde edebilirsiniz. Ucuz mobilyalar dediğimizde büyük spot çarşıları da ilk akla gelen yerlerdir. Buralarda da çok uygun fiyatlarda mobilyalar satılmaktadır. Hem de pek çok yerde ünlü markların ürünleri daha düşük fiyatlarda satılmaktadır.

Ucuz mobilyalar arayanlar, belli başlı mobilya çarşılarını gezebilirler. Buralarda hem son modaya uygun hem de çok uygun fiyatlarda mobilyalar bulabilirler. Koltuk takımı, yatak odası takımı, tekli koltuklar, kanepeler, çekyatlar, yataklar, elbise dolaplarını buralarda çok daha uygun fiyatta bulabilirsiniz. Bunun yanında internet üzerinden mobilya satışı yapan sitelerde bulunmaktadır. Bu sitelerden de ucuz mobilyalar bulabilme olanağına sahipsiniz. Hem zevkinize hem de cebinize uygun mobilyayı bulabilmeniz için iyi araştırma yapmanız gerekmektedir. Mobilya allamak istediğinizde aceleci davranmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kampanyaları da yakından takip edebilirsiniz. Bu sayede daha uygun fiyatta mobilyalar bulabilirsiniz.

4 Yorum »

 1. hafize 25 Ekim 2013 at 10:29 - Yanıtla

  ben öğretmen olarak başka bir yere atandım ve sürekli yer değiştirdiğim için evime 2.el ucuz mobilyalar aldım.sonuçta uzun yıllar kullanmıcam.

 2. fahri 28 Ekim 2013 at 10:33 - Yanıtla

  sık sık şehir değiştirmek demek sürekli mobilya değiştirmek demek o yüzden de benim gibi sürekli yer değiştirenler için ucuz mobilyalar büyük kolaylık.

 3. mehtap 29 Ekim 2013 at 10:22 - Yanıtla

  ucuz mobilyalar çok avantajlı ama bazı 2. el mobilyalar çok kötü kullanılmış oluyor..

 4. ismail 30 Ekim 2013 at 10:43 - Yanıtla

  öğrencilik yıllarım geldi aklıma. spotçulardan parça parça almıştık eşyalarımızı en ucuzu hangisi abi diye sorarak 🙂

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya