Siyah Beyaz Banyo Dolapları

Siyah ve beyazın uyumu, asaleti tartışılmaz bir gerçek. Üstelik her eve ve her renge sağladıkları uyum ile de birçok iç mimarın tercihi.

Siyah beyaz bu aralar özellikle mutfak ve banyo mobilyalarında sıkça kullanılır. Mat hallerinin tercihe edildiği dolaplar oldukça ilgi çekici.

Siyah ve beyaz tek başlarına kullanıldıklarında kiri ve tozu yansıtabilirler; ancak birlikte kullanıldıklarında tam tersi bir etki yaratacaklardır. Üstelik banyolarda bayanların sıkıntısı olan mobilyalardaki su lekelerini en iyi kamufle eden siyah beyaz banyo dolaplarıdır.

Siyah beyaz banyo dolapları için özel tasarımlar olabileceği gibi, bu dolapları çift renk olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece siyah beyaz banyo dolaplarına özel kulplarla daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Siyah beyaz banyo dolapları için başka renk kombinleri de yapabilir ve bu kombinleri diğer banyo aksesuarları ile birleştirebilirsiniz. Örneğin kırmızı bir küvete siyah beyaz kombinler banyonuzu oldukça dekoratif gösterebiliriz.

Siyah beyaz banyo dolapları için özel banyo aksesuarları da bulunmaktadır. Siyah beyaz kombinler, aksesuar seçimine en uygun dolaplar olduğu gibi parmak ısırtan tasarımlara imza atabilirsiniz.

siyah-banyo-dolabı-modelleri

siyah-beyaz-banyo-dolabi

siyah-beyaz-banyo-dolabı-dekorasyonu

black bathroom vanities

Önerilen Makalelerimiz