ŞIK BİR KARŞILAMA İÇİN ŞIK BİR PORTMANTO

admin 04 Ekim 2013 8

Her konuda yaşanan ilk tecrübe ve ilk izlenin çok önemlidir. Bir eve ilk defa gittiğinizde de sizin ilk gözünüze çarpan antre olacaktır. Etkileyici dizayn edilmiş bir antre, eve gelen misafirlere iyi bir izlenim bırakacaktır. Bir antrenin ise olmazsa olmazı şık bir portmantodur. Eve girdiğinizde sizi karşılayan etkileyici bir portmanto dikkat çeken bir mobilyadır. Endüstriyel tasarım sektöründeki gelişmeler sayesinde hem kullanışlı hem de şık portmanto modelleri ortaya çıkmıştır. Modern çizgilerin yarattığı estetik görselliğin vurgulandığı gösterişli modellerden, eski tip, otantik tasarımlara kadar çeşit çeşit portmanto modelleri mobilya mağazalarında tüketicilerin beğenilerine sunulmaktadır.

Her hangi bir mobilya mağazasında, evinizin rengine, tasarımına, şekline veya havasına uygun bir portmanto bulmak oldukça kolaylaşmıştır. İster koyu renkli, asil ve zarif bir portmanto, ister açık ve ya ahşap renkli kullanışlı ve şık bir portmanto satın alabilirsiniz. Portmantonuza hem mobilyanın görselliğini güzelleştirecek hem de sizin ne kadar güzel olduğunuzu size gösterecek bir ayna eklemek ise tamamen tercihinize kalmış. Bütün bu kullanışlı özelliklerin bir araya getirilmesi ise yine sizin belirleyebileceğiniz bir özellik. Portmantonun bölümlerini ister tek bir mobilyada birleştirilmiş bir tasarım olarak, ister ise ayrı ayrı küçük parçalar olarak tercih edebilirsiniz. Yeni portmanto modelleri, kullanıcılarına oldukça esnek seçenekler sunuyor. Portmantonun bölümleri, bir bütünden ayrı duvara monte edilebildiği gibi, tek bir mobilya olarak yerine yerleştirilebiliyor. Portmantonuzda bulunmasını istediğiniz fonksiyonları ise belirlemek yine sizin yapabileceğiniz bir iş. Ayakkabılık, askılık, ayna, raf, dolap; ister hepsini, isterseniz de sizin için kullanışlı olacağını düşündüğünüz bölümleri portmantonuza ekleyebilirsiniz. Tamamen kendi zevkinizle portmantonuzu oluşturabileceğiniz gibi, bu konuda bir profesyonelden de yardım alabilirsiniz. İşinde iyi bir iç mimar, evinizin özelliklerini ve tasarımını göz önünde bulundurarak sizin için en iyi portmantoyu seçebilir veya tasarlayıp, yaptırabilir. Sadece size özel yapılmış bir portmanto, misafirleriniz için etkileyici bir parça olabilir.

İçinizden nasıl geliyorsa, antrenizi nasıl görmek istiyorsanız portmantonuzu o şekilde alabilir veya yaptırabilirsiniz. Tamamen sizin tercihiniz. Unutulmaması gereken şey ise, bu mobilya evinizin girişinde misafirlerinizi karşılayacak ilk parça ve bu ilk karşılama, misafirlerinizde ilk izlenimi bırakacaktır.

8 Yorum »

 1. müzeyyen 06 Ekim 2013 at 12:36 - Yanıtla

  yeni portmanto modelleri seçenek olarak gerçekten çok fazla imkan sunuyor bence. ben portmanto modellerinde açık kapılıları çok sevmiyorum kapalı olmalı ki montların dağınıklı eve girer girmez göze çarpmasın.

 2. helin 07 Ekim 2013 at 09:48 - Yanıtla

  yeni portmanto modelleri tam ihtiyaca göre üretiliyor. portmanto evin girişinde oldugu için ilk izlenim açısından gerçekten önem taşıyor. çekmeceli ve kapaklı portmanto modelleri çok güzel ve kullanışlı.

 3. zahide 11 Ekim 2013 at 10:58 - Yanıtla

  portmanto modellerinde açık renkleri ve kapaklı modelleri seviyorum. portmanto modellerinde genellikle koyu renkler üretiliyor ama açık tonlar evin girişini daha ferah yapıyor.

 4. hülya 14 Ekim 2013 at 13:23 - Yanıtla

  portmantolar evin girişinde olduğu için nazik ve şık durmalı bence. yukarıdaki portmanto modelleri çok güzel görünüyor.

 5. Nergiz Bulut 15 Ekim 2013 at 21:19 - Yanıtla

  Evlerin girişinde boydan boya aynalı portmanto modelleri antreleri geniş gösteriyor.

 6. nadide 21 Ekim 2013 at 09:49 - Yanıtla

  portmanto modellerinde ayakkabılık kısmı da yapılıyor ama ben ayakkabılığımı ayrı olarak kullanmayı seviyorum. yeni portmanto modellerinde çok güzel modeller var.

 7. hülya 25 Ekim 2013 at 10:35 - Yanıtla

  portmanto modelleri her çeşidi var artık. ama kapaklı portmanto modelleri her zaman için en iyisi.

 8. nur 28 Ekim 2013 at 10:41 - Yanıtla

  portmanto modellerinde ayakkabılık kısmına gereken önem verilmiyor bence. ayakkabılık kısımları kullanışlı olmuyor.

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya