Şarkıcı Gülşen’in Modern Evi

admin 06 Eylül 2013 9

Ünlü Sanatçı Gülşen’in Evi

Gerek özel hayatı gerekse şarkıları ile magazin basınının ilgisini daima üzerinde tutmayı başaran şarkıcı Gülşen, bu başarısını evi içinde de sürdürüyor. Oldukça başarılı dizayn edilmiş ve modern çizgilere sahip olan evi ile sevenlerini kıskandıran şarkıcı, bu güzellik ve başarının ince detaylar ile sağlandığını belirtiyor.

Üç oda, iki banyo, salon ve mutfaktan oluşan 140 metre karelik evini baştan aşağı yeniden düzenleyen Gülşen, günümüzün sağladığı tüm dekorasyon ve teknoloji özellikleri kullanmış durumda. Eski hali ile ayrı odalar halinde bulunan mutfak ve salon yeni düzenleme sayesinde birleştirilerek aynı zamanda iki adet giyinme odasının ayarlanmasına olanak sağlamış. Bu ayarlama sayesinde hali hazırdaki ışık düzenlemesi değiştirilmeden evin negatif özelliklerinden biri olan yan kısımdaki apartman görüntüsü ortadan kaldırılmış.

Gülşen’in Ev Dekorasyonu

Salonunda klasik tarz yerine modern bir görüntü tercih eden Gülşen evinin neredeyse tüm odalarında bu tarz bir dekorasyon tercih edilmiş. Parlak kadife kumaş ile kaplı L koltuğun önündeki ilginç tasarımlı geniş sehpa ile geniş bir kullanım alanı sunularak, özellikle toplu kullanım da kolaylık sağlanmış. Aynı zamanda yer kaplamasının seramik veya benzerleri yerine ahşap parke olarak ayarlanması da bu modern çizginin içinde klasik esintiler katarak eski zamanlara olan özlemi hatırlatmış. Evin genel süslerinde de antika sayılabilecek biblo ve heykelleri görmek mümkün.

Yemek odasında ise kırmızı halıfleks kaplamayı tercih eden Gülşen, şaşalı ve gösterişli bir yemek masası ve oturma takımı yerine basit ve minimal seçimler yapmış. İngiliz evlerini anımsatan bir yapıda olan yemek odası, mutfakla birleşmiş durumda olduğundan kullanım açısından da kolaylık sağlıyor.

gulsenin-evi

Gülşen’in Yatak Odası

Bu kırmızı halı şeklini yatak odasında da kullanan şarkıcı, gerek tavandan gerekse yerdeki abajurlardan sağlanan ışık sistemi ile modern çizgisini burada da sürdürüyor. Duvarlarda bulunan ince işlemeler odaya hoş bir hava katarken, tam bir kitap kurdu olduğu bilinen şarkıcının gece yatarken okuduğu kitapları koyması için yerleştirilen alçak yan raflar dikkat çekiyor.

9 Yorum »

 1. Yusuf Girgin 08 Eylül 2013 at 14:59 - Yanıtla

  Pop sanatçısı Gülşenin evi tabiki modern tarzda dekore edilecek. Şimdi gülşen klasik mobilya kullansa biraz tuaf olmaz mı 🙂

 2. ileyda 18 Eylül 2013 at 11:20 - Yanıtla

  hayır bence olmaz klasik mobilya kullanıcısı olsa bence da güzel olmaz mı sizce ben 🙂

 3. timoçin 18 Eylül 2013 at 15:13 - Yanıtla

  yusuf bey bence olmaz çok asil gülşen hanım ne giyse yakışır onun tarzı klasik mobilya olmalı

 4. ezgi 22 Eylül 2013 at 12:57 - Yanıtla

  aslında ben de klasik takımlar tercih ettiğini düşünmüştüm. ama bu mobilyalarda gayet şık ve sade görünüyor

 5. gül 24 Eylül 2013 at 13:17 - Yanıtla

  halı ve koltuklarının uyumu çaok hoş bence , özellikle kkoltuğun rengini çok beğendim. böyle koltuklar çok da rahat oluyorlar ayrıca

 6. dilan 25 Eylül 2013 at 16:55 - Yanıtla

  çok aksesuar kullanmamış evinde. habuki aksesuar kullanımı çok önemli bence dekorasyonu tamamen değiştiriyor

 7. şeyma suran 28 Eylül 2013 at 18:33 - Yanıtla

  kanepenin rengine bayıldım dorusu ama keşke halıyı biraz daha farklı tonlarda tercih etseymiş, illa koltuk takımı ve takımın yastıkları ile uyumlu olmasına gerek yok ki.

 8. şükriye 30 Eylül 2013 at 17:53 - Yanıtla

  benim için önemli olan klasik ya da modern olmasından çok bana hitap etmesi ve evime yakışması. benim klasik mobilya tasarımlarından da hoşuma gidenler var modern tasarımlardan da.

 9. FATOŞ 04 Ekim 2013 at 10:06 - Yanıtla

  YEMEK ODASINDA HALIFLEKS KULLANMASI YANLIŞ SEÇİM OLMUŞ BENCE. OTURMA ODASINDA KULLANMASI DAHA UYGUN OLURDU. YEMEK ODASI TAKIMLARI KONUSUNDA GÖSTERİŞE KAÇMAMIŞ BELLİ Kİ AMA HALISINI BEĞENMEDİM AÇIKCASI KÖŞELİ KOLTUK KOYU BİR RENGE SAHİP ZATEN..

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya