Şarkıcı Gülşen’in Modern Evi

Ünlü Sanatçı Gülşen’in Evi

Gerek özel hayatı gerekse şarkıları ile magazin basınının ilgisini daima üzerinde tutmayı başaran şarkıcı Gülşen, bu başarısını evi içinde de sürdürüyor. Oldukça başarılı dizayn edilmiş ve modern çizgilere sahip olan evi ile sevenlerini kıskandıran şarkıcı, bu güzellik ve başarının ince detaylar ile sağlandığını belirtiyor.

Üç oda, iki banyo, salon ve mutfaktan oluşan 140 metre karelik evini baştan aşağı yeniden düzenleyen Gülşen, günümüzün sağladığı tüm dekorasyon ve teknoloji özellikleri kullanmış durumda. Eski hali ile ayrı odalar halinde bulunan mutfak ve salon yeni düzenleme sayesinde birleştirilerek aynı zamanda iki adet giyinme odasının ayarlanmasına olanak sağlamış. Bu ayarlama sayesinde hali hazırdaki ışık düzenlemesi değiştirilmeden evin negatif özelliklerinden biri olan yan kısımdaki apartman görüntüsü ortadan kaldırılmış.

Gülşen’in Ev Dekorasyonu

Salonunda klasik tarz yerine modern bir görüntü tercih eden Gülşen evinin neredeyse tüm odalarında bu tarz bir dekorasyon tercih edilmiş. Parlak kadife kumaş ile kaplı L koltuğun önündeki ilginç tasarımlı geniş sehpa ile geniş bir kullanım alanı sunularak, özellikle toplu kullanım da kolaylık sağlanmış. Aynı zamanda yer kaplamasının seramik veya benzerleri yerine ahşap parke olarak ayarlanması da bu modern çizginin içinde klasik esintiler katarak eski zamanlara olan özlemi hatırlatmış. Evin genel süslerinde de antika sayılabilecek biblo ve heykelleri görmek mümkün.

Yemek odasında ise kırmızı halıfleks kaplamayı tercih eden Gülşen, şaşalı ve gösterişli bir yemek masası ve oturma takımı yerine basit ve minimal seçimler yapmış. İngiliz evlerini anımsatan bir yapıda olan yemek odası, mutfakla birleşmiş durumda olduğundan kullanım açısından da kolaylık sağlıyor.

gulsenin-evi

Gülşen’in Yatak Odası

Bu kırmızı halı şeklini yatak odasında da kullanan şarkıcı, gerek tavandan gerekse yerdeki abajurlardan sağlanan ışık sistemi ile modern çizgisini burada da sürdürüyor. Duvarlarda bulunan ince işlemeler odaya hoş bir hava katarken, tam bir kitap kurdu olduğu bilinen şarkıcının gece yatarken okuduğu kitapları koyması için yerleştirilen alçak yan raflar dikkat çekiyor.

Önerilen Makalelerimiz