Oyun Parkı Modelleri

Birbirinden güzel oyun parkı modelleri ile bebeğiniz ya da çocuklarınız hem bu kullanışlı modellerde yatabilecek hem de istediği gibi eğlenebilecek. Çok fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz bu oyun parklarında bebeğiniz oyun oynarken sizde içiniz rahat bir şekilde işinize bakabileceksiniz. Güvenlik açısından çok kullanışlı olan bu oyun parklarında çocuğunuz keyifli saatler geçirecek.

414-krmz-1306_1

Oyun parkınız size birçok kolaylık sunmaktadır. Oyun parklarında estetik görünüm de görülmeye değer şekilde üretilmiştir. Oyun parklarında birinci sınıf kaliteli kumaş kullanılmıştır. Oyun parklarında istediğiniz renk ve ölçülerde tasarlanan modelleri bulabileceksiniz.

618-mv-1837_1Oyun parkı modelleri günümüzde artık birçok evde görebileceğimiz bebek odası ürünleri olarak yer almaktadır. Yeni doğmuş bebeğinize en uygun ve güvenli oyun alanını bu parklar sayesinde sağlamanız mümkündür. Oyun parkları esneklik ve dayanıklılıklarıyla da sizleri kendisine hayran bırakacak. Hem oyun amaçlı hem de ek bir beşik olarak kullanabileceğiniz oyun parkları ile çocuklarınıza özel bir alan yaratmış olacaksınız.

babbby-4

Oyun parkı modellerini incelediğimizde göze çarpan bazı özelliklerden bahsedebiliriz. Oyun yatağı modellerinde bulunan oyun yatağı ile çocuğunuz oyunların keyfine doyamayacak. Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz yatağı daha sonra kaldırarak oyun parkını daha fazla geniş alana sahip olmasını sağlayabilirsiniz.1328099162

Oyun parklarında özellikle müzik köşesi ile bebeğinizin tüm dikkatini üzerinde toplayacaksınız. Uzaktan kumandalı loş ışığı ile hafif titreşimli yapısı ile bebek odanızda görmekten keyif alacağınız ürünlerdir.

bebekoyunparki4

Oyun parkları kapatıldığında çok az yer kaplar ve içerisinde bulunan çantaya konulabilirler. Oyuncakların asılı durduğu yumuşak kollar kolayca sökülebiliyor. Oyun parkları taban dışındaki ek katı sayesinde annenin bebeğin bakımını kolayca yapabilmesini sağlıyor. Oyun parklarının ara ve üst katında bulunan oyuncak hayvanlar ile çocuğunuz kendisini hayvanat bahçesinde gibi hissedecek.chicco-lacivert-bebek-besigiOyun parkını kapatmanız oyun parkınızın kenarlarındaki butonlar sayesinde çok kolaydır. Tekerlekleri sayesinde evinizin istediğiniz bölümüne çekebilmenize imkan tanıyacaktır. Müzik köşesini kumanda ile aktif hale getirebilirsiniz. Bebeğiniz ağladığında da cihaz otomatik olarak aktif hale gelerek rahatlamasını sağlar.
Temizlenmesi de oldukça kolay olan bu ürünler, iskelet, ara kat, çanta, oyuncaklar, oyuncak asma kolları ve bez değiştirme ünitesinden oluşmaktadır.ib02171-_1Aynı zamanda tenteye eklenecek cibinlik sayesinde bebekleriniz huzurlu bir uyku uyuyabilecek. Gövdeye entegre katlanabilir sallanma ayakları da mevcuttur. Oyun parkınızın üstünü ister kapatabilir isterseniz açabilirsiniz.

images (21)Birçok markaya ait oyun parkı modellerini tarz bebe farkıyla www.tarzbebe.com adresinde bulabilirsiniz. Chicco markasından prego markasına kadar bütün oyun parkı modellerini internet sitemizde görebilirsiniz.

massimo-ricco-s708-sonno-oyun-parki-60x120-s708-krmz-1837_1

Oyun parkı modelleri ile bebeğinizin ya da çocuğunuzun hayatını daha da basitleştirebilirsiniz. Bebek odalarınızın olmazsa olmazı niteliğinde olacak bu ürünlerde daha bir sürü özelliği bir arada görebileceksiniz.sunny-baby-sb-708-park-yatak-70x120-sb708-krmz-2630_1

Bebeğinize ya da çocuğunuza verebileceğiniz en güzel hediye olan bu eşsiz tasarımlarda kaliteyi ve konforu fazlasıyla göreceksiniz.
umit-oyun-parki-bh-1020-2277-21-Bİstediğiniz oyun parkı modeline son derece kolay şekilde tarz bebe aracılığıyla ulaşmanız mümkündür.

Önerilen Makalelerimiz