Oturma Gurupları Fiyatları İstanbul

Evimizin en önemli parçalarından olan oturma grupları, genelde salonlarımız ve oturma odalarımızda kullandığımız mobilyalara verilen addır. Birbirinden farklı model ve tasarımların yer aldığı oturma gruplarının fiyatları, kalitesine ve markasına göre değişiklik gösteriyor. Ortalama 2 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılan oturma gruplarında, müşterilerin beğenisine sunulan modeller göz dolduruyor.

İstanbul’da bulunan mobilya mağazalarında en farklı model ve tasarımları görebilmeniz mümkün. Çünkü, mobilya konusunda üstün başarılara imza atan bir şehir olan İstanbul, birbirinden farklı modelleri görücüye çıkardı. Deri modeller, eskitmeler, ahşaplar ve organik ürünler en dikkat çekenleri. Oturma guruplarında ise, uygun fiyatlarda satışlar ve taksitlendirmeler ile ödeme kolaylıkları sağlanabiliyor.

Salonlarda yada oturma odalarında kullandığınız bu modellerin, görselliği kadar konforu da son derece önemli. Uzun ömürlü olması, kullanışlı olması, rengi, deseni ve benzeri bir çok özelliği dikkat edilen detaylarından bazıları.

masko-oturma-grubu-modelleri

kirmizi-oturma-grubu-modelleri

oturma-grubu-modelleri-istanbul

oturma-grubu-takimlari

oturma-grubu-tasarimlari-masko

Önerilen Makalelerimiz