Otel Mobilyası İçin En Güzel Fikirler Nelerdir?

Hizmet sektöründe yer alan bir otel için belki de en önemli kararlardan biri de otel mobilyası seçimidir. Çünkü verilecek karar hem otelinizin atmosferini belirleyecek hem de müşteri memnuniyetini sağlayacaktır. Evinin rahatlığını ve konforunu arayan otel müşterisi için otel yönetiminin bunu sağlama yollarından biri de müşteri kitlesi için uygun mobilya seçimidir. Mobilyanızı hazır yapılmış alabileceğiniz gibi özel tasarım olarak ta hazırlatabilirsiniz. Özel tasarım ürünlerde otel mobilyası için en güzel fikirleri araştırmanız ve bu araştırma sonunda kendinize en uygun olanı seçmeniz gerekmektedir.

Beyazsaray otel odasi takimi yatak

Otel Mobilyası İçin En güzel Fikirler

Herkes sıradanlıktan uzak özgün bir dekorasyona sahip olmak ister. Hayalleri süsleyecek dikkat çekici otel yemek odası için uzmanların tavsiyesi mor ve tonları olmaktadır. 2022 yılının öne çıkan dekor trend renkleri arasında olan mor, yemek odalarının havasını etkili bir şekilde değiştirecektir. Bilhassa bulunduğu odada kolaylıkla odak noktası oluşturan ve odaya enerji katan renklerin içinde mor ve tonları yer almaktadır. Otelin lobi gibi kısımlarındaysa açık renk mobilyalar seçilebilir. Ayrıca otel lobisi asma tavanla saraylara layık hale getirilebilir. Çini bir vazo yada varak bir ayna gibi aksesuarlar da durumu güzelleştireceği için saray konsepti elde edilmiş sayılacaktır. Daha da fazlasını isteyen otel sahipleri, herhangi bir teknolojik ürünü lobide bulundurmayabilir. Örneğin bankoları daha yüksek hatta desen olarak hat sanatlı veya kakmacılıkla kullanabilir ve bu şekilde bilgisayarları saklayabilir. Daha da ileri gitmek isterse telefonları 70’lerin beyaz-sarı avizeli telefonlarına dönüştürebilir. Müşterini için belki de en önemli bölüm ise otel odalarıdır. Bu nedenle otel odası mobilyası çeşitlerinin de iyi bir şekilde tercih edilmesi gerekir.

Beyaz saray otel mobilyasi

Otel Odası Mobilyası Çeşitleri Nelerdir?

Otel odalarında kullanılacak mobilyalar şüphesiz öncelikli önemi hak etmektedir. Toplumun her kesiminden her yaştan insanın işletmeyi tercih etmesi durumunda içinde konaklayacağı odalarda kullanılacak mobilyalar yoğun bir inceleme sonucunda seçilmelidir. Oturma grubu, baza ve yatak başlığı, dolap ve benzeri pek çok mobilya en güncel ve kaliteli tasarımlar arasından seçilmelidir. Ancak bu sayede müşterinin ilgi ve beğenisi tam anlamı ile tatmin edilecek ve kaliteli otel mobilya modelleri kullanım amacına ulaşacaktır.

Beyazsaray otel odasi modeli dolap

Önerilen Makalelerimiz