Klasik Salon Takımları

Özellikle klasik tarzıyla baş gösteren salonlarımızda yapacağımız ufak tefek değişimler ile salonumuzda mükemmel sonuçlar elde edebiliriz.

Salon mobilyamıza ekleyeceğimiz renkli klasik motifli kırlentler, aydınlatma aracı olarak kullanacağımız saraylara layık gösterişli avizeler, altın varak detaylı mükemmel berjer ile oldukça görkemli salonlara sahip olabilirsiniz.

Salon takımların da sıkça rastladığımız klasik dokunuşlar, hayatınızda ki sıradanlığı bi derece de olsa engelleyeceksiniz. Salonlarınız da yapacağınız ufak tefek klasik değişiklikler ile evimizin bile havasını değiştirmiş olacaksınız. Çünkü klasik tarzda döşenen evinizin bir parçasındaki farkedilecek boyuttaki estetik değişik son derece önemli olacaktır.

Yapacağımız klasik dokunuşlar ile salonlarımızdaki zarif, lüks ve şık tarzı keskin bir şekilde göze batırarak değilde, öze hoş gelecek şekilde yumuşak dokunuşlar ile yapmak son derece önemli bir ayrıntıdır.

Bunların yanı sıra salonlarınızda yapacağınız klasik dokunuşlar ile kaliteli bir şekilde ürettiğimiz mobilyalarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz. Farklı renklerle süslenmiş berjerler, klasik motifleri barındıran kırlentler oldukça etkileyici parçalardır.

Akasya Koltuk Takımı
Akasya Koltuk Takımı
Bedesten Koltuk Takımı
Bedesten Koltuk Takımı
Şehzade Koltuk Takımı
Şehzade Koltuk Takımı

belinda-klasik-koltuk-takımı

Gül İpek Koltuk Takımı
Gül İpek Koltuk Takımı

Önerilen Makalelerimiz