Klasik Kanepe Modelleri

Kanepe modelleri değerlendirildiğinde Asortie markasının klasik modellerden taviz vermediği bilinmektedir. Son derece şık ve klasik olan modellerin Asortie markası ile özdeşleştiği bilinmektedir. pek çok farklı renkte tasarlanan modeller kesinlikle şıklığın adresi olacaktır. Asortie kanepe modeli Asortie markasının en gözde modellerinden biridir. Yumuşak kıvrımlı şekilde tasarlanan söz konusu model aynı zamanda yeşil rengin hakimiyetindedir. Desenler Asortie’nin her zamanki ince işçilikle tasarlanmış desenlerini andırmaktadır. Bunun yanında kare olarak tasarlanmış yastıklar da koltuk takımının büyüklüğü ile son derece uyumlu ve şıktır. Hem özgünlük hem de şıklık söz konusu modelin anahtarıdır.

Asortie markası sadece mobilyalarınızı değil aynı zamanda mekanlarınızı da tasarladığı için bu modeli oluştururken uyum da göz önünde bulundurulmalıdır. Uyum Asortie için son derece önemlidir. Bunun yanında Malta Kanepe de Asortie’nin zarafetini yansıtmaktadır. Asortie’nin kendine has bordo rengi söz konusu kanepelerde de ustalıkla kullanılmıştır. Kanepenin modeli aynı zamanda sehpa ile de uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanında parlak kahverengi yastıklar da modele şıklık ve zarafet katmaktadır.

malta-oturma-grubu

Sade ve şık modellerden hoşlanan kişiler aynı zamanda Sosyete Kanepe modelini de denemek istemektedir. Mat ve sarı olan renklerin birbirleri ile harmanlandığı model bu haliyle son derece rahat ve konforludur. Mekan ve mobilyanın uyumu konusunda son derece hassas olan Asortie yaşamaktan mutlu olabileceğiniz tasarımlarla tasarlanmıştır. İnsana huzur veren tasarımlarla tasarlanmış olan kanepeler ahşabın sanat eseri olarak tasarlandığı modellerdir. Günün moda anlayışını yansıtan kanepeler tam anlamıyla stil sahibi olan kişilere hitap etmektedir.

sosyete-klasik-kanepe

Standart olan tasarımların dışına çıkan Asortie seri üretim yapmadığı için lüksü seven pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Pek çok kişi kendi hayalindeki mobilyanın tasarlanmasını istemektedir. Bu anlamda Asortie pek çok modelden farklı tasarımlar sunmaktadır. Aynı zamanda kendi istediğiniz ve düşündüğünüz tasarımları da firmamıza söylediğinizde size model tasarımlar ortaya koyduğumuzu göreceksiniz.

astoria-kanepe

Asortie kanepe modelleri kişiye özel modeller sunmaktadır. Sadece kanepe tasarımı değil, aynı zamanda modern tasarımlar da sunan firmamız ürünlerini el emeği ve işçiliği ile hazırlamaktadır. Yurt dışına da pek çok kanepe ihraç eden firmamız için önemli olan kaliteden, konfordan ve şıklıktan kesinlikle taviz vermemektir. Kanepe modelleri konusunda klasik modelleri inceleyenler genellikle Asortie’yi tercih etmektedir.

Önerilen Makalelerimiz