Klasik Aksesuar Modelleri

Klasik aksesuarlar, evlerinizde klasik mobilyalarınızla beraber kullanabileceğiniz mükemmel tasarımlardır. Farklı görünümleri ve ihtişamları ile harikulade güzelliktedirler. Kullanışlı olmalarıyla da dikkat çeken bu mobilyalar ile dekorlarınızda sıradanlıktan öteye gideceksiniz. Evlerinizde istediğiniz yere koyabileceğiniz bu tasarımlar dekorunuzda zengin bir görünüm elde etmenizi de sağlayacaktır. Taşınabilir olmalarıyla da dikkat çeken bu klasik aksesuarlar, klasik mobilyalarınızın en büyük tamamlayıcısı konumundadır. Klasik mobilyalarınızla fevkalade güzel görünecek bu şaheserler ile bambaşka kombinasyonlar ve çeşitli varyasyonlar yapabilirsiniz.

Klasik aksesuar modelleri içerisinde neler var ?

Klasik aksesuar modelleri arasında tırnaklı ayna, berjer, sandalye, sohbet köşesi, dresuar, josefin, benç tasarımları yer alır. Klasik mobilyalarınızla başka güzel duracak bu mobilyalar ile harika bir uyum da yakalayabilirsiniz. Klasik mobilyanız hem daha şık hem de gösterişli görünecektir. Klasik mobilyaları bütünleyebilen bu tasarımlar, her açıdan beğeninizi kazanacaktır. Klasik aksesuar modelleri olarak öne çıkan bu tasarımlar ile şahane dekorlara imza atmanız söz konusudur.

Klasik aksesuarlar içinde en göze çarpan ve dikkat çeken unsurları incelediğinizde gravür ve varak modellerinin son derece ön plana çıkarıldığı gerçeğini görürsünüz. Altın sarısı ve gümüş rengindeki bu mobilya ürünleri ile daha zengin bir sunum kalitesini de elde edeceksiniz. Klasik çizgilerin fevkalade yansıması olarak ortaya çıkan bu mobilyalarda dekoratif unsurları da görebileceksiniz. Bulundukları yere renk katan bu mobilyalarla evlerinizde farklı bir atmosferde oluşturabilirsiniz.

Klasik aksesuar modelleri ile evlerinizi istediğiniz ölçüde süsleyebilirsiniz.

Klasik Berjer modelleri : Klasik berjer modelleri göz alıcı tasarımları ve oyma motifleri ile zengin bir görünüme sahiptir. Tamamen ahşaptan ve el yapımı olarak üretilen bu mobilyalar bulundukları ortama zengin bir stil kazandırmaktadırlar. Farklı renk seçenekleri ile üretilebilen berjer koltuklar, istediğiniz ölçülerde de yapılabilmektedir. Klasik berjer takımları iki adet koltuk takımından oluşmaktadır. Gösterişli oldukları kadar konforlu da olan bu mobilyalar bu yönleri nedeniyle de ilgi görmektedirler. Yüksek sırt kısımlarıyla rahatça oturmanızı da sağlayan bu koltuk takımları aynı zamanda oldukça sağlam ve dayanıklıdırlar. Birinci sınıf kumaşlarıyla da harikulade görünen bu koltuk takımları ile oturma odalarınız daha da güzel olacaktır. Sade ve desenli olarak da üretilebilmektedirler. Klasik koltuk takımlarınızla da berjer koltuklarınızı kombine edebilirsiniz.

Ekselans Berjer
Ekselans Berjer

Klasik Sandalye modelleri: Klasik sandalyeler dekoratif bir unsur olarak şıklıkları ile göze çarpıyor. Altın ve gümüş varak eskitme tipi modellerde görülmeye değer kalitededir. Bu sandalye modellerinde birinci sınıf kumaş kullanılmıştır. Dayanıklıkları ile de göze hitap eden bu sandalyeler de kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizde mümkündür. Ahşap olan ve oyma motifleri ile bezenmiş bu tasarımları sizlerde çok beğeneceksiniz. Klasik sandalye takımları çift olarak üretilmektedir. Birbirinden istenildiğinde ayrılabilen bu sandalye modelleri ile dekorunuza değer katacaksınız. Arka kısmının yüksek olması nedeniyle de rahat oturuş sunan bu sandalye modelleri konfor bakımından da oldukça iyidir.

Venüs Kalpli Sandalye
Venüs Kalpli Sandalye

Klasik Sohbet köşesi : Ahşaptan yapılan ve hünerli el işçiliği ile üretilen bu mobilyalarda oyma ve varak motiflerin görebilmeniz mümkündür. Altın ve gümüş varak renkli bu tasarımlar yaşam alanlarınıza özgün bir zarafet katacaktır. Bu mobilya tasarımları iki koltuk ve bir fiskos sehpadan oluşmaktadır. Salonlarınızın dekorunda değişiklik yapmak isterseniz kullanabileceğiniz güzel bir mobilya ürünüdür.

Klasik dresuar modelleri: Vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasında olan dresuarlar klasik aksesuar modelleri içindeki en kullanışlı ve gösterişli tasarımlardır. Özellikle çekmeceli olan dresuar modelleri oldukça fonksiyonel ve işlevseldir. Tamamen el yapımı ve ahşaptan üretilen bu mobilyalara evlerinizde yer vererek dekorunuzu daha hoş gösterebilirsiniz. Mükemmel oyma motifleri ve renkleri ile yaşam alanlarınıza ferahlık kazandıracaktır. Eskitme tarzında hazırlanan bu dresuar modellerinde aslan ayak tarzı olanlar çok dikkat çekmektedir. Özel olarak istenilen ölçü ve renklerde üretilebilen bu dresuarlar parlak ve mat olarak tasarlanabilmektedir.

Bellona-marka-dresuar-modeli

Klasik josefin modeller: Klasik josefinler gösterişli ve oldukça göz alıcı tasarımlardır. El işçiliğini her açıdan görebileceğiniz bu tasarımlar oldukça rahattırlar. Konforu ile dikkat çeken bu tasarımlar, kapitone ve altın varaklarla zenginleştirilmişlerdir. İstenilen renk ve ölçülerde yapılabilen bu tasarımlar ile dekorlarınız daha da şık olacaktır. Farklı tasarımları ile dikkat çeken bu josefinler oyma motifleri ve şekilleri ile diğerlerinden kolayca ayrılmaktadır.

Klasik Benç modelleri: Çift kollu olarak tasarlanan benç modelleri komple altın varaklarla kaplanmıştır. Ahşaptan yapılan ve el yapımı olan bu tasarımlar ihtişamı ve konforu ile de ilgi görmektedir. Lükens tarzı oymalı ayaklar ile tasarlanan benç modelleri kapitone döşemeleri ile zenginleştirilmiştir. Benç modelleri istenilen renk ve ölçülerde yapılabilmektedir. Yatak odanızda kullanabileceğiniz bu klasik benç modelleri ihtişamlı görüntüleriyle yatak odanıza değer katacaktır.

Klasik aksesuar modelleri ile klasik mobilyalarınızın daha da güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Klasik aksesuarlar, her açıdan beğeninizi kazanacak eşsiz tasarımlardır. Sizlerde mutlaka bu mobilya ürünlerini yaşam alanlarınızda düşünmelisiniz.

Önerilen Makalelerimiz