İstanbul Mobilya Fuarı

admin 25 Kasım 2013 1

Günümüzdeki teknolojik imkanlara göz atıldığında, insanların herhangi somut ürün veya soyut hizmet hakkında bilgi edinmesi ve konu hakkındaki yeniliklerden hızlı biçimde haberdar olması mümkün olabilse de, belirli aralıklar ile gerçekleştirilen fuarlar insanların genel bilinç kazanmasına ve firmaların ihtiyaç sahiplerine tek bir adresten detaylı sunumlar yapabilmesine fırsat vermektedirler. Bu buluşmalarda çok sayıda başarılı isim, sınırlı süre zarfında ziyaretçilere en güncel çalışmalarını sunarak benzerlerinden farklarını açıkça göstermeye çalışmakta ve insanların geri dönüşlerini hızlı biçimde toplama şansı elde etmektedirler. İstanbul Mobilya Fuarı, artık periyodik halde düzenlenmeye başlanan organizasyonun onuncusu ile takipçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. 2013 yılında elde edilen gelişmeler ve bu çalışmaların 2014 yılına ne şekilde yansıyacağının üzerinde durulacak olan fuar, gerek şehrin gerekse Türkiye’nin mobilya ve aksesuar alanındaki en kapsamlı organizasyonu olarak belirtiliyor. Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin işbirliği ile hazırlanan fuar, katılımcılarının başarısı ve sponsorların üstün desteği ile her sene olduğu gibi bu sene de kendisinden uzunca bir süre bahsettirecek gibi görünüyor. 28 Ocak – 2 Şubat 2014 arası gerçekleşecek buluşma boyunca dört yüz elli adet katılımcı, yaklaşık yüz bin kişinin ziyareti ile ürünlerini yoğun bir kitleye ulaştırma şansı elde edecek. CNE EKSPO Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen buluşma boyunca, ziyaretçilerin en nitelikli şekilde vakit geçirebilmeleri ve pek çok yönden fayda görmeleri mümkün olabilecek.

istanbul-mobilya-firmaları

Yalnızca İstanbul mobilya firmaları açısından değil, ülke genelinde ve hatta dışında çalışmalarını sürdüren isimlerin de büyük yararını gördüğü buluşma, pek çok firmanın büyüme ve gelişme sürecinde önemli rol oynamaktadır. Sundukları tasarımlarının ilgi görmesi durumunda kişisel veya firma bazlı taleplere karşılık vermeye çalışan isimler, kısa zamanda sektörde ciddi bir pay elde etmeye başlayabilmektedirler.

istanbul-mobilya-fuarı

İstanbul mobilya mağazalarının ve alternatif isimlerin en yeni ürünlerini görmek ve yeni yılın tasarımları hakkında genel bilgi sahibi olmak için fuarı ziyaret etmek yeterli olmaktadır.

istanbul-mobilya-mağazaları

1 Yorum »

  1. Elif Süzer 01 Aralık 2013 at 20:31 - Yanıtla

    istanbul mobilya fuarını önümüzdeki yıl kesinlikle görmeye gidicem.

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya