İkizler Kadınlarına Dekorasyon Fikirleri

admin 17 Ağustos 2013 4

İkizler kadını evinde de sosyal

Doğallıktan şaşmayan İkizler burcu kadını, açık mavi, yeşil ya da sarı gibi doğaya yakın renkleri tercih ederler. Modern tarzı benimseseler de İkizler’in evinde kendi keşifleri özgün parçalara da rastlamak mümkündür. Pastel tonları ve düz çizgileri evlerine yansıtacaklardır.

Modern eşyalara, teknolojik ürünlerle ilgilidirler. Salonlarının olmazsa olmazı büyük ekran bir televizyon olacaktır. Klasik, ağır tarzdan hoşlanmazlar. Yenilikten hoşlandıkları için hiç denenmemiş kombinasyonlar yapmaktan çekinmeyeceklerdir. İkizler, kumaşta çizgili, ekose ve geometrik desenleri kullanacaklardır. Evlerinde çiçek deseni görmeniz zordur.

İkizler burcu kadını, geniş ve ferah mekanları sever. Fazla mobilyadan ve süs eşyasından uzak durur. Sık sık seyahate çıkan İkizler kadını, gezdiği yerlerden aldığı orijinal dekoratif aksesurlarla evini süsleyecektir.

Sosyal hayatı çok seven bu burcun kadını, evinde misafir ağırlamaktan hoşlandığı için geniş  mekanları tercih edecek, çoklu koltuklar kullanacaktır. Büyük bir salonda L şeklinde bir koltuk olabileceği gibi, evin hemen her yerinde her an sohbete dalabileceğinden karşılıklı koltukları vardır.

İkizler kadını için tercih edilebilecek mobilya modelleri

Evlerinde lükse rahatlığa önem veren İkizler, yemek yapmayı sevdikleri için geniş bir mutfağa ihtiyaç duyacaktır. Böylece özgürce hareket etmenin tadını çıkarırken, konukları için lezzetli yemekler hazırlayabilirler.

İkizlerin oturma odasında renkli ve konforlu koltuklar, ilginç aksesuarlar olacaktır. Metal ve sarı renkte aksesuarları tercih ederler. Yatak odasında ise modern sanat eserleri ve tablolar ile kişisel zevklerini duvarlara yansıtacaklardır.

İkizler kadını, cam eşya kullanmayı da sever. Büyük kapılar, geniş pençeler evde aradıkları özelliklerden olacaktır. İkizler tasarım konusunda yaratıcı ve zevk sahibidir. Değişken olan bu burcun insanı evinde de sık sık değişiklik yapmak isteyecek, dekorasyonu baştan aşağı değştirmekten çekinmeyecektir.

4 Yorum »

 1. Ferda 23 Ağustos 2013 at 23:51 - Yanıtla

  İkizler burcu kadını olarak kırmızı ve mavi renkleri çok severim modern mobilyalarda bu renkler çok güzel duruyor.

 2. emine kır 29 Ağustos 2013 at 12:18 - Yanıtla

  ikizler burcuyum mavi rengi çok seviyorum mobilyalarda salon takımlarında çok şık duruyor

 3. HelinCe 01 Eylül 2013 at 20:05 - Yanıtla

  İkizler burcu kadını ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonu yaparken kesin karalar veremez. Kararsız ve değişken kişilikleri onlara çok hata yaptırır. Ama birçok denemeden sonra olması gerekeni bulurlar. Tabi bu işlem biraz pahalıya patlar.

 4. buse 24 Ekim 2013 at 10:40 - Yanıtla

  ikizler kadını konfordan vazgeçemez 🙂 konforlu koltuklar ve renkli koltuklar olsun bana başka bişey istemem 🙂

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya