İkizler Kadınlarına Dekorasyon Fikirleri

İkizler kadını evinde de sosyal

Doğallıktan şaşmayan İkizler burcu kadını, açık mavi, yeşil ya da sarı gibi doğaya yakın renkleri tercih ederler. Modern tarzı benimseseler de İkizler’in evinde kendi keşifleri özgün parçalara da rastlamak mümkündür. Pastel tonları ve düz çizgileri evlerine yansıtacaklardır.

Modern eşyalara, teknolojik ürünlerle ilgilidirler. Salonlarının olmazsa olmazı büyük ekran bir televizyon olacaktır. Klasik, ağır tarzdan hoşlanmazlar. Yenilikten hoşlandıkları için hiç denenmemiş kombinasyonlar yapmaktan çekinmeyeceklerdir. İkizler, kumaşta çizgili, ekose ve geometrik desenleri kullanacaklardır. Evlerinde çiçek deseni görmeniz zordur.

İkizler burcu kadını, geniş ve ferah mekanları sever. Fazla mobilyadan ve süs eşyasından uzak durur. Sık sık seyahate çıkan İkizler kadını, gezdiği yerlerden aldığı orijinal dekoratif aksesurlarla evini süsleyecektir.

Sosyal hayatı çok seven bu burcun kadını, evinde misafir ağırlamaktan hoşlandığı için geniş  mekanları tercih edecek, çoklu koltuklar kullanacaktır. Büyük bir salonda L şeklinde bir koltuk olabileceği gibi, evin hemen her yerinde her an sohbete dalabileceğinden karşılıklı koltukları vardır.

İkizler kadını için tercih edilebilecek mobilya modelleri

Evlerinde lükse rahatlığa önem veren İkizler, yemek yapmayı sevdikleri için geniş bir mutfağa ihtiyaç duyacaktır. Böylece özgürce hareket etmenin tadını çıkarırken, konukları için lezzetli yemekler hazırlayabilirler.

İkizlerin oturma odasında renkli ve konforlu koltuklar, ilginç aksesuarlar olacaktır. Metal ve sarı renkte aksesuarları tercih ederler. Yatak odasında ise modern sanat eserleri ve tablolar ile kişisel zevklerini duvarlara yansıtacaklardır.

İkizler kadını, cam eşya kullanmayı da sever. Büyük kapılar, geniş pençeler evde aradıkları özelliklerden olacaktır. İkizler tasarım konusunda yaratıcı ve zevk sahibidir. Değişken olan bu burcun insanı evinde de sık sık değişiklik yapmak isteyecek, dekorasyonu baştan aşağı değştirmekten çekinmeyecektir.

Önerilen Makalelerimiz