Evinizi Tasarlayın

admin 18 Kasım 2013 2

İnsanların evleri kendilerini yansıtır. İnsanlar da, kendilerini en iyi yansıtan şekilde evlerini tasarlarlar. Bir evin tasarımı söz konusu olduğunda, her odaya ve bölgeye ayrı özen göstermek gereklidir. Evin dekorasyonu hem sizi en iyi şekilde yansıtmalı hem de evinize gelen konukları etkilemeli. Konuklarda iyi bir izlenim bırakabilmek için, evin dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olabilir. Bu noktalara gelmeden önce, özen gösterilmesi gereken bölgelerden bahsedelim.

antre-dekorasyon-fikirleri

Konuklarınızı ağırlayacağınız salon elbette önemli bir bölgedir. Yalnız, ev dekorasyonunda herkesin göz ardı ettiği çok daha önemli bir alan vardır; antre. Konuklarınız eve girdikleri ilk anda antre ile karşılaşırlar. İyi dekore edilmiş bir antre, konuklarınızı etkilemede önemli rol oynar. Peki iyi bir antre dekorasyonu nasıl olmalı? İki farklı tarzdan bahsedebiliriz. Sade ve asil bir tasarım veya gösterişli ve detaylı bir tasarım. Antrenizi sade ve abartılı detaylardan uzak olarak tasarlayarak, evinize gelen konukların girişte rahatlamalarını sağlayabilir, onlara kendilerini iyi hissettirebilirsiniz. Eğer tercihiniz daha gösterişli bir tasarım olursa, özenilmiş detaylar ile konuklarınızın gözlerini kamaştırabilir, onların evinize hayran kalmasını sağlayabilirsiniz.

antre-dekorasyonu-nasıl-olmalı

Antre, ilk intiba bırakan alandır. Evinize gelen konuklar ilk olarak antreyi görür ve evi tanımaya başlar. Antreyi sizi en iyi anlatan şekilde tasarlamalısınız. Gösteriş seviyor musunuz? Sadelik sizin en sevdiğiniz yanınız mı? Antrenizi tasarlayın ve konuklarınızı etkileyin. Antre dekorasyonu nasıl olmalı diye sormanıza artık gerek yok. Çıkış noktanız kendinizsiniz. Konuklarınız hem kendiniz hem de antrenizin güzelliği ile karşılayın ve eviniz ile gurur duymaya başlayın.

antre-dizayn

Evinizin dekorasyonu söz konusu olduğu zaman üzerinde durmanız gereken bir çok oda ve alan vardır. Bunların en önemlilerinden olan fakat sık sık göz ardı edilen bir alan olan antre ve antre dekorasyonu nasıl olmalı üzerine konuştuk. Her ne kullanırsanız kullanın, şunu sakın unutmayın. Eviniz sizi yansıtır. Antrenizi de evin diğer bölümleri gibi sizi en iyi yansıtacak şekilde tasarlayın.

antre-mobilyaları

2 Yorum »

  1. selma 22 Kasım 2013 at 13:59 - Yanıtla

    antre dekorasyonu ne kadar sade olursa o kadar iyi bence. antrede gereksiz kalabalık yapacak eşyaların olmaması gerekir ki eve ilk girildiği zaman hoş bir görüntüyle karşılaşılsın.

  2. Elif Süzer 24 Kasım 2013 at 19:51 - Yanıtla

    evin girişi çok önemlidir bu yüzden de antre dekorasyonunda kullanılacak olan portmanto ya da vestiyer modelinin hem kullanışlı hem de şık olması gerekiyor.

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya