Dekoratif Duvar Kağıtları Ve Duvar Panelleri

Evlerinizin dekorasyonunda duvarların katkısı gerçekten şaşırtıcı neticelerin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Dekorasyonunuzun tüm aksesuar ve tasarımlar ile bütünleşmesini istiyorsanız, duvarlarınızda duvar kağıtlarına yer vermelisiniz. Duvar kağıtlarını, duvarlarınızda kullanarak akılcı ve yaratıcı dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Ister klasik ister modern hangi stil ve tarzda olursa olsun, her renge ve dokuya uyum sağlayacak ya da zıtlık oluşturacak duvar kağıtları ile farklı dekorasyonlar oluşturabilmeniz mümkündür. Duvar kağıtları modelleri, günümüzde farklı ölçülerde ve modellerde üretilebilmektedir. 3 boyutlu duvar kağıtları da son yıllarda evlerin dekorasyonlarında olukça hoş durmaktadır.

Frezya klasik duvar unitesi tasarimi

3 boyutlu duvar kağıdı modelleri ile evlerinizi daha geniş ya da dar gösterebilirsiniz. Bu duvar kağıtları ile dekorasyonlarınıza derinlik katmanız mümkündür. Duvar kağıtları ile duvarlarınızı giydirerek, daha şık ve gösterişli durmalarını sağlayabilirsiniz. Duvar kağıtları ile örtüşen mobilya tasarımları kullanarak çok daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu son derece dekoratif olan tasarımlar, ile evlerinizin dekorasyonu çok daha şık ve güzel görünecektir. Evlerin dekorasyonunda, duvar kağıtlerının önemli bir rolü vardır.

Duvar kağıtları, kolay temizlenebilmeleri ve silinebilmeleri dolayısıyla bir çok evin duvarını süslemektedir.

Ayrıca duvar kağıtları kullanarak dekore edeceğiniz duvarlarınıza uygun tarzda mobilya tasarımları seçerek daha güzel kombinasyonlar ve varyasyonlar yapabilirsiniz. Açık renkli koltuk takımınızla kullanacağınız, duvar kağıtları modellerinin daha gösterişli ve şık tasarımlar olmasına özen göstermelisiniz. Klasik ya da modern koltuk takımları ile kombine edebileceğiniz bu duvar kağıtları sundukları görsel seyir zevkinin yanında dekora kattıkları farklı hava ile de yaşam alanlarınızın daha zengin görünmesine yardımcı olacaktır.

Artemis klasik duvar unitesi modeli

Temizlik açısından da duvar kağıtları duvar boyasına göre üstünlük sağlamaktadır. Dekoratif ve inovatif görünümün yanında, işlevsel özellikleri ile de duvar kağıtları dekorasyonlarınızdaki en büyük yardımcınız olacaktır. İnsan sağlığına dost ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan duvar kağıtları duvarlarınızı istediğiniz tarzda giydirebilirsiniz. Farklı renklerde ve ölçülerde üretilen duvar kağıdı modelleri ile evlerinizin duvarlarında harikulade görünümler estirebilirsiniz.

Duvar panelleri de evlerinizin duvarlarını kaplamakta kullanabileceğiniz diğer tasarımlardandır.

Ahşap duvar kaplama panelleri evlerinizin duvarlarında dürşünebileceğiniz dekoratif duvar kaplama malzemelerindendir. Bu tasarımlarda tıpkı duvar kağıtları gibi oldukça şık ve gösterişli olmaları dolayısıyla ve işlevsel yönlerinin fazla olması nedeniyle tercih edilmektedir. 3 boyutluu olan bu son derece şık duvar panelleri ile duvarlarınızı daha güzel gösterebilirsiniz. Ahşap duvar panelleri, sağlık açısından da duvarların dekorasyonunda düşünebileceğiniz en iyi tasarımlardandır. Duvar panelleri arasında strafor duvar panelleri, değişik modelleri ve farklı yapıları ile dikkat çekmektedir. Strafor duvar panellerinde kullanılan tuğla modeli tasarımlar hem dekoratif hem de şıklıkları ile dekorunuzun daha şık ve ihtişamlı görünmesini sağlayacaktır. Evlerinin duvarını daha modern şekilde kaplamak isteyenlerin düşünebileceği tarzdaki tasarımlardır.

Artemis klasik duvar unitesi takimi

Duvar kağıtları ya da panelleri ile yapacağınız duvar dekorasyonunda kullanacağınız renk ile diğer mobilyalar arasında bir denge olmasına özen göstermelisiniz.

Dekorunuzu daha hareketli kılmak istiyorsanız canlı ve dinamik renkler kullanmanızda fayda var. Fakat klasik tarzda bir duvar dekorasyonu istiyorsanız o zamanda koyu renkli duvar kağıtları kullanmanızı öneririz. Sizlerde dekorasyonlarınızın daha stil ve zengin görünmesini istiyorsanız bunu duvar panellerine ya da duvar kağıtlarına dekorlarınızda yer vererek yapabilirsiniz.

Önerilen Makalelerimiz