Country Vestiyer Modelleri Fiyatları

Birbirinden şık courtry tarzı vestiyer modelleri sanıldığı kadar pahalı ürünler değil. Satın aldığınız yere ve modele göre değişen fiyat seçeneklerinde, taksitlendirme imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Evlerde kapı girişlerinde kullanılan ve oldukça işe yarayan bu mobilyalar, son yıllarda yeniden gündeme geldi.

Sırana portmantonun daha modern hali olan vestiyer modelleri, country tarzında üretildiğinden çok daha farklı bir havaya bürünüyor. Yaklaşık 250 TL’den fiyatlarda satılan courtry tarzı vestiyer modelleri bayanların gözde ürünlerinden. Evlerimizde, ofislerimizde ve iş yerlerimizde de rahatlıkla kullanabileceğimiz bu ürünleri, mobilya mağazalarından da rahatlıkla bulabilirsiniz. Alışveriş sitelerinden ve büyük ev ürünleri satan firmalardan daha uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü olan country vestiyer modeller, aynalı tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Beğenerek alacağınız bu modelleri, ayakkabılarda, mont ve çantalarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

country-tarzi-vestiyer

country-tarzi-vestiyer-modelleri

country-tarzi-vestiyer-modelleri-fiyatlari

country-vestiyer-modelleri

Önerilen Makalelerimiz