Country Oturma Grupları

Country oturma gurupları ile salonlarınızın değişimine inanamayacaksınız. Birbirinden şık model ve tasarımlarda üretilen oturma gurupları, salonlarınızın yeni favorisi olacak. Yeni model seçenekleriyle ve en farklı desenleriyle müşterilerinin beğenisine sunulan oturma gurupları, bayanlar tarafından oldukça beğenilen modellerden.

Üçlü, ikili ve iki adet tekli koltuklardan oluşan, klasik oturma gurubu görüntüsünde üretilen fakat farklı malzeme ve kumaş kullanılan country oturma gurupları çok revaçta. Evlenen çiftlerin ve evlerini yenilemek isteyen bayanların öncelikli tercihlerinden olan oturma gurupları, oldukça uygun fiyat seçeneklerinden oluşuyor.

Renk ve desen konusunda asla sıkıntı yaşamayacağınız kadar seçenek imkanınız var. Hemen hemen her mobilya mağazalarında bulabileceğiniz bu modelleri, alışveriş sitelerinden de inceleme şansınız var. Binlerce yeni modelde üretilen oturma guruplarını dilerseniz kendi zevkinize göre de hazırlatabilirsiniz. Genelde pastal tonlarının kullanıldığı mobilyalarda koyu renkleri de tercih edebilirsiniz.

country-koltuk-takimi-modelleri-masko-modoko

country-tarzi-koltuk-takimi-modelleri

Asortie Mobilya - Akkasya Koltuk Takımı
Asortie Mobilya – Akkasya Koltuk Takımı

Önerilen Makalelerimiz