Lüks Mobilya Markaları

Yaşam alanlarımız bizim için her zaman çok önemlidir. ve bu nedenle yatırımlarımızın büyük kısmını genelde mobilya ve dekorasyon için yapmaktayız. Dekorasyonun her detayı için özenle hareket eden kullanıcıların tercihi olan lüks mobilyaların modelleri kadar kaliteleri ve fiyatlarıda önemlidir. Dünyada lüks mobilya markaları arasında yer alan Trük firmaları arasında Asortie Mobilya yer almaktadır.

Tamamı doğal ahşaptan, el işçiliği ile üretilen ve gerçek yaprak altın varaklar ile süslenen lüks mobilya tasarımları ile sadece Türkiye’de değil, dünya genelindede bir çok başarılı projeye imza atmış bir marka Asortie Mobilya.
Modellerini üretirken ihtişamlı, lüks ve konforlu olmaları kadar geleceğin antikaları olabilmeleri adınada son serede kaliteli ve sağlam mobilyalar üretmekteler. Klasik ve Lüks Mobilya konusundan bir çok ödüle de sahip olan Asortie, 2023 yılının en zarif ve en lüks modellerini kullanıcıların beğenisine sunmaktalar. Lüks mobilya ve dekorasyon konusunda sınırlarının olmadığını belirten marka, kullanıcının hayalleri ile üretimlerine hayat verdiklerini belirtiyor.

Sadece Türkiye’de değil dünya genelindede Lüks mobilya markaları arasında olmanın heyecanı ile ürettikleri her modeli daha şık ve daha konforlu olmasına özen göstermekteler.

Lüks dekorasyon konusunda bir çok ünlü isim için harika projeler üreten Asortie, ürünlerinde özellikle doğal ahşap kullanmalarının dayanıklılık açısından önemli olduğunu belirtiyor. Usta ellerden çıkan oymalı modelleri için Türk ve dünya kültüründen bir çok çizgiyi örnek aldıklarını buna göre kullanıcıların göz zevkine hitap eden harika ürünler ürettiklerini belirten marka, modellerinde de geçici değil yıllar geçsede kullanıma uygun klasik modeller ürettiklerini söyledi.

Lüks mobilya markaları denince Türkiye’de akla gelen lüks markalar arasında yer alan Asortie Mobilya, yılın 365 günü Masko Mobilya Kenti 4 B blok 11-13 numaraları 3 Katlı Showroomların da en lüks ve klasik mobilya modellerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır.