Türkiye’nin en kaliteli ve en büyük mobilya üretim merkezi olarak kabul görmüş olan İnegöl’de, binlerce mobilya ve koltuk takımının üretimini yapmakta olan firmalar varlık göstermektedir. Üretici firmalar ürettiklerini toptan satış pazarlama politikası sayesinde ülkemizin her bir yanında hizmet veren mobilya mağazalarına ulaştırmaktadırlar. Klasik koltuk takımları İnegöl mobilyalarının ise kendine özgü tasarımları ve müşteriyi direk üretici firma ile buluşturması sayesinde cep yakmayan bir alışveriş imkânı bizlere sunulmaktadır.

lüks-koltuk-takımları-ve-fiyatları

İnegöl’de ki firmaların ürünlerini ‘İnternet Mobilya Alışveriş Merkezinde’ sunarak perakende tüketicinin hizmetine sunar. Satışa sunulan Oturma Grupları, Yatak Odaları, Yemek Odaları, Koltuk Takımları ve Mobilyaya dair pek çok şey üreticiden tüketiciye aracısız ve direkt ulaştığı için yapılan alışverişlerde tüketiciye %50 ye kadar kazanç sağlar. Onlarca mağaza gezerek görebileceğiniz mobilya modellerini bir tıkla izleyebilme imkânını edinmek ile birlikte kaliteli mobilyaya en ekonomik fiyatlarla sahip olabilme imkânı da buluyorsunuz. Mobilya satış mağazaları ise İnegöl Mobilya üreticisinden toptan aldıkları bu ürünlerin maliyet fiyatları üzerine mağaza genel giderlerini ilave ederek toptan satışa imkân sunarlar.

lüks-koltuk-takımları

Klasik koltuk takımları İnegöl üretim yeri ile binlerce mobilya üretmekte ve bu mobilyaları tüm Türkiye de satılmaktadır. Birçok üretim merkezine nazaran daha iyi bir bütünleşmiş tesisi sahip olan bu firma sizleri %100 hizmet anlayışı ile karşılamaktadır. Klasik koltuk takımları İnegöl bünyesinde bulunan pek çok farklı ürünü ile mobilya sahibi olmak isteyen müşterilerini kalite ile buluşturmaktadır.

lüks-koltuk-takımları

Klasik koltuk takımları İnegöl de üretilmesine karşılık sadece bu ürünlerin varlığından söz etmek yanlış olur. Bu büyük tesisin daha birçok mobilya alıcısına çeşitli imkânlar sunduğu aşikârdır. Bu firma çeşitli aksesuarlar, bahçe mobilyaları, bebek genç ve dekorasyon mobilyaları, ev tekstili halı ürünleri, mutfak ve banyo mobilyaları, ofis mobilyaları, okul mobilyaları, masa sandalye mobilyaları, TV üniteleri, oturması odası grubu mobilyaları, yatak odası mobilyaları ve yemek odası mobilyaları ile de hizmet vermektedir.