Mobilya sektörünü bu yıl 10. kez tek çatı altında toplayan İstanbul Mobilya Fuarı, 8. kez düzenlenecek İstanbul Mobilya Fuarı Tasarım Yarışması ile yetenekleri ödüllendiriyor. İSMOB Tasarım Yarışması, tasarıma özgünlükleriyle destek verenlerin başarılarını bugün saat 16:00’da gerçekleşecek ödül töreninde tescilliyor. Oturma Grubu, Yatak Odası, Yemek Odası, Genç Odası, Aksesuar ve En İyi Stand kategorilerindeki ürünler; cesur, yenilikçi, avangard, modern, neo lüks yönleriyle jüri tarafından değerlendirilecek.

ismob

Fuara Ulaşım

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor.

Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.