Evde ki en özel mekân olan yatak odalarında, lüks yatak odası takımları ile daha sade ve geleneksel ortamlar sağlayabilirsiniz. Değişken modalarla sürekli trend farklılığı oluşması yatak odası takımları seçiminde zorlamaktadır. Bir bütün halinde yatak odası oluşturmak için daha İnegöl lüks yatak odası takımları birçok aydınlatma, halı ve duvar renklerine uyumluluk göstermektedir.

İnegöl lüks yatak odası takımları 2 adet komedin, bir adet yatak bazası, bir adet yatak başlığı, masa ve gardıroplardan oluşmaktadır. Özellikle elbiselerin yer aldığı gardıroplar ve komodinlerin çekmecelerinde eyer alan fren sistemleri ürünlerin ömrünü uzatmaktadır. Orijinal ahşaplardan seçilmiş geleneksel olarak çiftlerin rahatlıkla tercih ettiği lüks yatak odası takımlarında yer alan aksesuarlar ayrı bir şıklık ve Ariflik katmaktadır.

İnegöl lüks yatak odası takımları yatak odasının alanına göre tüm koleksiyon ürünlerinin oldukça zarif yerleşimi ile hem daha az alan kaplamakta hem de ferah ortamlar sunmaktadır. Açık renklerin daha hâkim olduğu İnegöl lüks yatak odası takımları zekinize ve hayat tarzınıza göre koyu renkleri de rahatlıkla seçebilirsiniz.

Akasya Klasik Yatak Odası
Akasya Klasik Yatak Odası
Artemis Klasik Yatak Odası
Artemis Klasik Yatak Odası
Belinda Klasik Yatak Odası
Belinda Klasik Yatak Odası
Kapaletti Klasik Yatak Odası
Kapaletti Klasik Yatak Odası