Günümüzde yaygın olarak kullanılan LCD ekranlar ve plazmalar sonrası evlerde yeni bir dekoratif kullanma gereği duyulmuştur. İnegöl lüks TV ünitesi modelleri bu dekoratif ihtiyacı şık, zarif ve ergonomik tasarımıyla karşılamaktadır. İster raflı modelleri ile süs eşyalarınızı ve şamdanlarınızı koyabileceğiniz isterseniz daha sade lüks duruşu ile kolay temizlenebilir ve taşınabilir tasarımıyla İnegöl lüks TV ünitesi modelleri odanızı veya salonunuzu farklı bir havaya bürüyecektir.

İnegöl lüks TV ünitesi modelleri DVD, CD gibi eşyalarınızı saklayabileceğiniz çekmecelerin olabileceği gibi açık renkli kolay temizlenebilir ve çizilmez özellikte olabilir. Klasik TV sehpaları yerine kullanılan TV üniteleri ev dekorasyonunda özellikle salon ve odalara ayrı bir renk katmaktadır. İnegöl lüks TV ünitesi modelleri evinde TV izleme keyfini yaşayanlara ayrı bir tat vermektedir. İstediğiniz ahşap tipini seçebileceğiniz TV ünitelerinde LCD ekran için daha koyu renk seçimi isabetli olacaktır.

İnegöl lüks TV ünitesi modelleri tasarımlarında ahşap kalitesi, renk seçimi ve kumaş seçiminde istediğiniz tasarım ve şıklıkta olacaktır.

Akasya Klasik TV Ünitesi
Akasya Klasik TV Ünitesi

bedesten-tv-unitesi

Belinda Klasik Duvar Ünitesi
Belinda Klasik Duvar Ünitesi
Lanpas Klasik Duvar Ünitesi
Lanpas Klasik Duvar Ünitesi