Klasik koltuk takımları tasarımlarında birbirinden güzel koltuklarla zarafeti ve konforu yakalayabilirsiniz. İnegöl lüks koltuk takımları kullanılan kaliteli ahşaplardan oluşan, estetik, geleneksel ve zarif mobilyalardır.

Rahat etmeniz için gereken tüm detayların en ince ayrıntılarıyla işlenmiş, rahat, ter yapmayan ve bakterileri barındırmayan kumaşlarıyla, vücudunuzun hatlarına uygun ergonomik tasarımları bir arada bulunduran koltuk takımları, evinizde size daha huzurlu anlar yaşatacaktır. Davet ettiğiniz misafirlerin rahatlıkla oturabileceği düzeyde, çocukların çabucak kirletip çizemeyeceği İnegöl lüks koltuk takımları mobilya ve dekorasyon tutkunları için şık bir üründür.

Ahşap seçimi ile ister koyu renklerde isterseniz açık tonlarda tasarlayabileceğiniz İnegöl lüks mobilya takımları geniş ürün detayları ile evinizde en uygun yeri alacaktır. Geniş bir alan olmayabilir ancak salonunuzda orta büyüklükte alanlar için ayrıca lüks oturma takımları ile salonlarınızın büyüsünü bozmayacak daha ferah ve rahat bir ortama kavuşacaksınız.

İnegöl lüks koltuk takımları doğal ahşaptan yapılan el işçiliği ve sanatı ile makine işçiliğini bir arada bulunduran her eve, ofise ve işyerine uygun zarif tasarımlardır..

Belinda Koltuk Takımı
Belinda Koltuk Takımı
Şehzade Koltuk Takımı
Şehzade Koltuk Takımı
Mikanos Koltuk Takımı
Mikanos Koltuk Takımı
Gül İpek Koltuk Takımı
Gül İpek Koltuk Takımı

bedesten-lüks-koltuk-takimi

Berensu Koltuk Takımı
Berensu Koltuk Takımı
Belinda Salon Takımı
Belinda Salon Takımı