Banyolarınızın görüntüsünü değiştirmek mi istiyorsunuz ?

O zaman banyonuzda kullanacağınız tasarımlarda daha modern ve inovatif olanları kullanmaya gayret göstermelisiniz. Bu tasarımlar sayesinde yaşam alanlarınızı çok daha etkili ve renkli bir konuma getirebilirsiniz.

Çok fazla masraf yapmadan ve sadece küçük dokunuşlar ile yapacağınız dekorasyon çalışmaları ile banyolarınıza yeni bir hayat getirebilirsiniz. Banyolarınızda kullanacağınız tasarımlarda daha fonksiyonlu ve dekoratif özelliklere sahip olanlara ağırlık vermeye gayret göstermelisiniz. Bu mobilya tasarımları banyolarınızın daha hareketli ve fonksiyonel bir yere dönüşmesini sağlayacaktır.

moda-beyaz-banyo-dolabi-modelleri-resmi

Banyonuzun görüntüsünü yeterince şık ve estetik açıdan gösterişli bulmuyorsanız mutlaka banyolarınızda daha az yer tutan ahşap tasarımları kullanmalısınız. Bu tasarımlar özellikle renkleri ve fonksiyonellikleri ile sizleri kendisine hayran bırakacaktır.
Bu tasarımlara banyo eşyalarınızı ve yerleştirerek banyonuzdaki kalabalığın bir ölçüde önüne geçebilirsiniz.

Banyonuz açık renkli bir banyo duvarından meydana geliyorsa, o zaman daha renkli olan banyo dolaplarını kullanarak çok daha dikkat çekici bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Beyaz renkli banyo duvarınızı kırmızı renkli banyo dolapları ile daha ilgi çekici bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Ayrıca banyo dolaplarında yer vereceğiniz ayna modelleri de banyolarınızın çok daha şık ve alımlı görünmesine neden olacaktır. Geniş bir ayna modeli ile banyolarınıza derinlik katmanız mümkündür.

Uzay-Banyo-Loft-Banyo-Dolabı

Banyonuzda duş perdesi ve aksesuarlara yer vererek banyolarınızı daha etkileyici bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Banyolarınızın duvarlarında yer vereceğiniz fayanslarda daha dekoratif olanları tercih ederek banyonuza biraz olsun hareketlilik getirebilirsiniz.

Banyonuzda yer vereceğiniz halı modelleri ile de banyonuzun dekorunu daha da ileriye taşıyabilirsiniz.

Halı modellerinde daha çok kaymayan ve neme dayanıklı olanları kullanımınızda fayda vardır. Banyo dolabınızın çekmeceli ve raflı olmasına özen göstermeye çalışmalısınız. Çünkü bu tasarımlar banyonuzu daha etkili biçimde kullanmanızı sağlayacaktır. Bu tasarımlar sayesinde banyonuzdaki kişisel eşyalarınızın daha tertipli durmasını sağlayabilirsiniz.

renkli-banyo-dekorasyonları

Bu tasarımlar ile banyolarınızı görsel açıdan çok daha çekici hale getirebilirsiniz. Duş perdelerinin varlığı özellikle duşa kabinine sahip olmayan bir banyoda oldukça güzel durmaktadır.

Duşa kabin tasarımının olmadığı banyolarınızda duş perdeleri kullanarak banyolarınızı daha güzel gösterebilirsiniz.

Renkli olarak tasarlanan bu tasarımların ayrıca şeffaf ve plastikten yapılanları da mevcuttur. Banyolarınızın perdelerinde ise daha çok stor modelinde olanları tercih etmelisiniz. Bu perde modelleri banyonuza çok daha güzel bir görünüm getirecektir.

Stor perde modelleri her açıdan banyolarınızın dekorasyonunda fark yaratmanızı sağlayacaktır.

Açması ve kapaması oldukça kullanışlı olan bu tasarımlar ile banyolarınızı çok daha şık bir konuma taşıyabilirsiniz. Banyolarınızın görünümünü her yönüyle etkileyen bu tasarımlar ile çok daha mükemmel dekorasyonlar yapabilmeniz mümkündür. Stor perdeler banyolarınızın dekorunu çok daha zengin bir yapıya kavuşturacaktır.

Havlulukları daha çekici ve göz alıcı tasarımlardan seçerek çok daha etkili dekorasyonlar ortaya koyabilirsiniz.

Havluluk modellerinde pirinçten yapılan dekorasyonlar çok daha farklı ve gösterişli bir dekorun ortaya konulmasına neden olacaktır. Bu tasarımlar ile banyolarınızı daha havalı kılabilmeniz mümkün olacaktır. Bu tasarımlar sayesinde banyonuza tazelik ekleyebilirsiniz.

banyo-perde-modelleri-ve-fiyatları

Banyonuzda yer vereceğiniz tasarımlar arasında jaluzi tasarımlarına yer vererek çok daha etkili dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Bu tasarımlar özellikle banyolarınıza hem şıklık hem de estetik görünüm ekleyecektir. Daha farklı ve dikkat çekici bir dekorasyon ortaya koymak isterseniz mutlaka bu tasarımları denemelisiniz.