Beyaz Lake Yemek Odası Takımları

Beyaz lake yemek odası takımları orta ve büyük salonlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz, orijinal tasarımları ile evinize harika bir atmosfer katacaktır. Klasik, avangarda ve parlak çeşitleri ile beyaz lake mobilya ürünleri ergonomik kullanılabilirliği ile sıkça tercih edilmektedir. Bayanların özellikle isteklerine en uygun yapı olan beyaz lake ürünleri yemek odası takımlarına ayrı bir renk katacaktır. Ahşabın üzerine yaklaşık 20 kat atılacak lake boyalar daha pürüzsüz bir yüzey ve berrak bir ürün olmaktadır.

Beyaz lake yemek odası takımları sandalyelerin, altı çekmeceli dolapların ve ayna takımının yer aldığı, halısı ve aydınlatma sistemlerinin eşlik ettiği birçok farklı aksesuarlar ile oldukça rağbet görmektedir. Yemek odası takımlarını kullanırken lakelerin kolay çizilebilir özelliğinden dolayı ömrünün ve orijinalitesinin uzun olması için şal, runner veya renkli şık bez örtüler konularak korunmalıdır.

Beyaz lake yemek odası takımları modası geçmeyen, her dönem tren ürünlerden biri olmaktadır. Evin havasına kolay uyum sağlayabilen modern çizgilerle süslenebilecek yemek odası takımları, ailenizin ve sevdiklerinizin harika bir buluşma yeri olacaktır.

Açelya Yemek Odası Takımı
Açelya Yemek Odası Takımı
Arda Yemek Odası Takımı
Arda Yemek Odası Takımı
Berensu Yemek Odası Takımı
Berensu Yemek Odası Takımı
Elena Yemek Odası Takımı
Elena Yemek Odası Takımı
Elif Yemek Odası Takımı
Elif Yemek Odası Takımı

Önerilen Makalelerimiz