Bahçe Dekorasyonu Fikirleri

admin 26 Ağustos 2013 10

Bahçe Dekorasyonu Örnekleri

Bahçe dekorasyonu ev dekorasyonundan daha zevkli olabilecek örneklerini sunuyor günümüzde. Bahçenizi istediğiniz tarzda düzenleyebilirsiniz ancak bazı fikirler yardımıyla tarzınızı zenginleştirmeniz de mümkün. Salıncaklar hasır masalar her zamanki gibi bahçe dekorasyonuna hakim mobilyalar olarak karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda bahçe dekorasyon örneklerinde görüyoruz ki sinevizyon sistemi gelecekte bahçelerimize bol bol yerleşecek. Çimlerin üzerine atılan büyük minderler veya yatak-koltuk kıvamında büyük minderler ile farklı ve özel bir ortam yaratabilirsiniz. Böylelikle hem filminizi izleyip hem de rahat edebileceğiniz bir ortama kavuşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bahçe dekorasyonu artık ev dekorasyonundan etkilenerek gelişiyor. Farklı tasarımlarda görebileceğiniz büyük mumlar ve uçuşan kumaşlar bahçe dekorasyonunda da sık sık kullanılıyor.  Dekorasyonu daha keyifli hale getiren özelliklerden biri bahçe dekorasyonunun değiştirebilir, boyanabilir, kolayca farklı görünümlere büründürülebilir olması. Ev dekorasyonunda kalıcı çözümler ararken, bahçe dekorasyonunda gönlünüzden geldiğince yaratıcı olabilirsiniz. Hasır masalardan ahşap mobilyalara bahçe tasarımında farklı mobilyalar kullanılabiliyor. Renklerin ve özellikle beyazın  kullanımı bahçe dekorasyonunda doğallık ve doğayla iç içe olmanın yansımalarından biri.

Bahçe Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Son yıllarda göreceğiniz bir diğer özellikse el yapımı bahçe ürünleri. Farklı tasarımları satın almak yerine evinizdeki eski eşyaları kullanmanız bahçe dekorasyonunda farklılık ve özgünlüğün başka bir yolu.evinizdeki kullanmadığınız eşyaları boyama veya kaplama yoluyla değiştirebilir, kumaşlarla tamamen farklı dekoratif bir ürün haline getirebilirsiniz. Bahçe dekorasyonu gerilmeden oluşturabileceğiniz en zevkli dekorasyonlardan biri.

Ev dekorasyonu esnasında yakalamanız gereken uyum ve her mobilyada dikkat ettiğiniz ayrıntılar bahçe dekorasyonunda kendini rahatça seçim yapmanıza ve uyumu doğayla her renkte yakalamanıza bırakacak. Uçuşan kumaşları verandanızda, bahçenizin aydınlatma köşelerinde kullanırsanız romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Çeşitli aydınlatmalar ve bahçe için oluşturulan ışıklandırma sistemleri bahçenizi vazgeçemeyeceğiniz bir alan haline getirecek nitelikte.

bahce-dekorasyonu-3

bahce-dekorasyonu-fikirleri.-2jpg

bahce-dekorasyonu-fikirleri

Bahçe Mobilyaları Fiyatları

Bahçe dekorasyonunda hasırların kullanılması ise eskiyen değil aksine farklı modeller ve tasarımlarla gündemde kalmaya devam eden bir moda. Hasırı sadece bahçe mobilyalarında değil dekoratif süslemelerde de kullanabilir, bahçenizi daha doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

10 Yorum »

 1. emirhan 29 Ağustos 2013 at 12:31 - Yanıtla

  bahce mobilyaları şimdi maskoda varmış klasik herzaman tercih bence bahce mobilyalarının süslü olması lazım bence

 2. Halit Akkuş 31 Ağustos 2013 at 15:55 - Yanıtla

  Hava biraz rüzgarlı. Bahçede kanepe üzerine uzanmış yatıyorsun. Bundan daha büyük bir keyif varmı ya… Bu bahçe mobilyalarını çıkaranlardan Allah razı oldun.

 3. Sevcan Kaynar 01 Eylül 2013 at 20:57 - Yanıtla

  Bahçe dekorasyonunda plastik mobilyalar tercih edilmeli. Suya dayanıklı olan plastik bahçe mobilyaları hem sağlam hem de konforlu oluyor

 4. okan bayraktar 03 Eylül 2013 at 13:58 - Yanıtla

  bahçe mobilyaları eskisinden şimdi çok daha güzel bence mobilyacılar gerçekten çok güzel bahçe mobilyaları yapmışlar

 5. sibel biçer 05 Eylül 2013 at 16:21 - Yanıtla

  resimdeki bahçe mobilyaları süper nerede satılıyor benimde bahçeme almam lazım

 6. elçin yaman 05 Eylül 2013 at 23:01 - Yanıtla

  arkadaşım masko dan bulabilirsin masko da bulabilirsiniz ben geçen yıl mobilyacılardan aldım çok şık bahçe mobilyaları var oradan bakın isterseniz

 7. şule erdener 10 Eylül 2013 at 16:03 - Yanıtla

  masko semt olarak nereye de ben bilmiyorum,bana da bahçe mobilyaları lazım

 8. Mustafa Ümit Sert 13 Ekim 2013 at 17:10 - Yanıtla

  Salıncaklı bahçe yatakları harika bir keyif valla. Eğer bahçe mobilyası alınacaksa mutlaka salıncaklı mobilya almak lazım

 9. Ertan Aydan 14 Ekim 2013 at 17:15 - Yanıtla

  Eğer bahçeli bir evim olursa, yuvarlak salıncaklı bir yatak almak isterim.

 10. Gonca 17 Ekim 2013 at 11:39 - Yanıtla

  Bahçe mobilyalarında büyük çiçek desenli kumaşlar çok güzel yakışıyor.

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya