Avize Modellerinde Şık Seçimler ev Şık Tasarımlar

Aydınlatma için ihtiyaç duyduğunuz avize seçimlerinde kullandığınız mobilyalarınız ile uyumlu seçimler yapmanız daha hoş görünüm elde etmenizi sağlar. Her oda için seçeceğiniz modellerde farklılık olacağı için bu konuda en uygun olan seçimleri yapmanız daha verimli sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Yeterli aydınlatmanın sağlanması için alanın boyutu da seçimlerde etkili olmaktadır. Daha büyük alanlarda özellikle net bir şekilde aydınlatmanın yapılması için hazırlanmış büyük ve iyi ışık veren avize modelleri tercih edilirse bu sayede daha etkili sonuçlar elde edilebilir.

Sekiz sapkali abajur avize

Antik abajur sapkali avize

Şık Avize Modelleri

Evinizi gösteren yapacağınız mobilya seçimleri kadar avize modellerinde yaptığınız seçimlerdir. Alanın daha iyi aydınlatılması gece boyu rahat etmenizi ve net bir şekilde alanı görmenizi sağlar. Bu amaçla farklı şekillerde hazırlanmış olan modellerde inceleme yapılırken kullanım alanına göre tercihler yapılabilir.

Kullanım alanlarında her odada olması gereken ürünler arasında yer alan avizeler şıklığınızı yansıtabilir. Tavanda daha şık ve gösterişli seçimler yapmak isteyenler bu konuda aradıkları her model seçeneği bularak aralarından en uygun olanı tercih edebilirler.

Sarkan veya tavana yakın olan modeller odanın yüksekliğine göre tercih edilebilir. Alçak alanlarda sarkan ve odanın ortasında duran tarzda modellerin seçilmesi oda içerisinde hareketi engelleyeceği için tercih edilmez.

Kullanışlı Avize Modelleri

Evinizi dekore ederken ihtiyacınız olan avize seçenekleri bu konuda yapacağınız seçimler ile alanın dekorasyonunu etkileyeceği için önemlidir. Odadaki aydınlatma amacı ile kullanılsa da farklı alanlarda kullanımı uygun olan modellerin doğru şekilde kullanılması önemlidir.

Yemek masası üzerinde, oturma odasında, yatak odasında, mutfakta, çocuk odasında kullanılacak olan her avize seçeneği ile farklı şekillerde ve renklerde modeller hazırlanarak bu şekilde daha şık ve kaliteli sonuçlar alınması sağlanmış olunur.

Alti mumlu samdan avize

Antik abajur sapkali avize

Önerilen Makalelerimiz