Avangard Mobilyalarla Evinize Şıklık Katacaksınız.

admin 08 Ağustos 2015 0

Avandgard Mobilya klasik mobilyaların moderne uyarlanmış şeklidir aslında.Tam olarak klasik olmamakla beraber günümüzde ki modern mobilyaların tarzını da yansıtır.Klasik mobilyalara göre daha sade ama aynı zamanda şık tarz da  olan mobilyalardır.

nazende (3)

Avangard Tarzda Nazende Koltuk Takımı..

Aslında yeni evlenecek olan gençler, klasik mobilya türlerini modern tarzla beraber kullandıkları için avangard mobilyaları daha çok tercih ediyorlar.

Modern tasarımları klasik mobilyalar üzerinde uygulayarak çok lüks olan ağır mobilyaları daha sade ve zarif sergiliyorlar.Bu sayede hazır olarak alınmış olan diğer mobilyalara göre avangard tarzı mobilyaları daha uzun süre kullanma şansınız oluyor.

Belinda-yemek-odasi

Avangard Tarzda Belinda Yemek Odası Takımı

Asortie Mobilya ‘da tasarlanan tüm mobilyalar el işçiliğiyle yapıldığı için daha dayanıklı ve daha estetik duruyor.El işçiliğiyle yapılmış olan mobilyalar da hazır mobilyalarda ki keskinliği bulamazsınız daha doğal şekillenmiş mobilyalardır el işçiliği olan mobilyalar.Daha estetik ve zarif durur.

Yatak odasında tercih edilen tarzlar genellikle avangard tarzda olan yatak odalarıdır.

İstediğiniz ölçülere göre yapılması sizin için daha da kullanışlı olmasını sağlayacaktır.İstediğiniz desen ve renkte yapılabilecek olması da tamamen sizin tasarımınız olan bir mobilyaya sahip olmanızı sağlayacaktır.Bu sayede daha keyifle kullanabileceğiniz bir mobilyanız olacaktır.

palermo_yatak_odasi_takimi

Palermo Yatak Odası Takımı

Avangard Mobilya tasarımlarını görmek için Asortie Mobilya ‘ yı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.Birbirinde farklı mobilyalardan kesinlikle size uygun olanı bulabiliceğiniz, belki de hayaliniz de olan mobilyayı tasarlayabilmeniz için size yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya